Beşiktaş Özel Öğrenci Yurtları

Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu:

 

            Öğrencilik hayatının en güzel dönemlerinden biri olan üniversite zamanlarını en kolay ve keyifli şekilde geçirmek için hizmet vermekte olan Beşiktaş özel öğrenci yurtları tecrübeli bir ekip ile beraber öğrencilerin tüm taleplerini yerine getirmektedir. Tam bir aile sıcaklığı ortamında öğrencilerin konaklama yapabilmesi için tüm detayları düşünen Beşiktaş öğrenci yurtları tüm eğitim şartlarını yakından takip etmesi nedeni ile en uygun çalışma ortamını hazırlamaya gayret göstermektedir. Öğrencilerin hem güvenliği hem de konforu için büyük bir titizlik ile çalışan Beşiktaş öğrenci yurtları son derece modern ve donanımlı odalarda konaklama olanağı sağlamaktadır.

 

            Öğrencilerin gürültüden uzak huzurlu bir ortama sahip olmalarını sağlayan Beşiktaş kız öğrenci yurtları farklı kapasitelerde oda seçeneği ile hizmet veriyor. Güler yüzlü bir ekip ile beraber faaliyet gösteren Beşiktaş kız öğrenci yurtları ilk öncelik olarak her zaman öğrencilerin memnuniyetini görmektedir. Yüksek hizmet kalitesini benimsemiş olan Beşiktaş özel öğrenci yurtları ile siz de üniversite öğrencilik döneminizi sorunsuz bir şekilde tamamlama fırsatı elde edebilirsiniz.

 

 Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu:

 

            Ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunan Beşiktaş erkek öğrenci yurtları deprem yönetmeliğine uygun hale getirilerek hizmet vermektedir. Hem odaların hem de ortak kullanım alanlarının düzenli olarak temizliğinin yapılmasını sağlayan Beşiktaş öğrenci apartları 24 saat boyunca sıcak su imkanı sağlamaktadır. Çok daha rahat ders çalışabilmenize imkan sağlamak adına etüt salonu da bulunan Beşiktaş öğrenci apartları huzurlu ve rahat bir ortamda yaşama imkanı sunuyor.

 

Sunduğu sosyal imkanlar ile de ilk tercihler arasında yer alan Beşiktaş erkek öğrenci yurtları üniversitelere yakın mesafede olması nedeni ile de avantaj sağlamaktadır.

 

Tavsiye Yurt: Sabiha Hanım Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu