En iyi 10 Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları

Afyonkarahisar şehrinde bulunan ve Erkek Öğrenci Yurtları yurt kategorisindeki 1 adet bulunan yurttan ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz. Afyonkarahisar ilinde ve sitemizde yer alan üniversitelerden bazıları şöyle: Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Afyon Kocatepe Üniversitesi... gibi üniversitelere göre filtreleme yaparak seçim yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları öğrenci yurtlarından her bütçeye uygun fiyatlı yurt seçenekleri bulunmaktadır. Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları yurtlarının tamamını görmek için ana kategoriyi ziyaret edin.

Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatları


Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük fiyat: TL
En yüksek fiyat: TL olmak üzere değişkenlik göstermektedir.
Oda rezervasyonu yapmak ve yerinizi garanti altına almak için acele edin.

Daha fazla

Afyon Üniyurt Kız-Erkek Öğrenci Yurtları

Merkez, Afyonkarahisar

Sosyal sorumluluk projeleri, kariyer günleri, seminer ve konferanslar, mezuniyet günleri, konserler, tatil organizasyonları, çeşitli turnuvalar, karaoke günleri gibi etkinliklerle öğrencilerimizin kiş

Afyon Üniyurt Kız-Erkek Öğrenci Yurtları

Sosyal sorumluluk projeleri, kariyer günleri, seminer ve konferanslar, mezuniyet günleri, konserler, tatil organizasyonları, çeşitli turnuvalar, karaoke günleri gibi etkinliklerle öğrencilerimizin kişisel gelişimine katkıda bulunacak her türlü kültürel ve sosyal etkinlikler yapılmaktadır. 

Afyonkarahisar şehrindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır