En iyi 10 Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları, Ankara

Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Altındağ ilçesinde bulunan Erkek Öğrenci Yurtları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Altındağ ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Altındağ,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatları

Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları yurtları için aşağıda yer alan 3 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL
En yüksek Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

Ankara Hacı Bayramı Veli Erkek Öğrenci Yurdu

Altındağ, Ankara

Yurdumuz Ankara’da merkezi konumuyla; üniversite eğitimi süresince pratik yaşama rahatlığı sağlayan imkanları, akademik ve sosyal hayatınızı destekleyen faaliyetleriyle sizlere huzurlu, güvenli ve hij

Ankara Hacı Bayramı Veli Erkek Öğrenci Yurdu

Yurdumuz Ankara’da merkezi konumuyla; üniversite eğitimi süresince pratik yaşama rahatlığı sağlayan imkanları, akademik ve sosyal hayatınızı destekleyen faaliyetleriyle sizlere huzurlu, güvenli ve hijyenik bir ortam sunuyor.

Altındağ ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır