En iyi 10 Etimesgut Kız Öğrenci Apartları, Ankara

Etimesgut Kız Öğrenci Apartları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Etimesgut ilçesinde bulunan Kız Öğrenci Apartları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Etimesgut ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Etimesgut Kız Öğrenci Apartları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Etimesgut,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Etimesgut Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatları

Etimesgut Kız Öğrenci Apartları yurtları için aşağıda yer alan 1 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL
En yüksek Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Etimesgut, Ankara

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda za

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda zaman ve enerji harcamazsınız.

Etimesgut ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır