En iyi 10 Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları, Ankara

Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Keçiören ilçesinde bulunan Erkek Öğrenci Yurtları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Keçiören ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Keçiören,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatları

Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları yurtları için aşağıda yer alan 4 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL
En yüksek Erkek Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

İncirli Muradiye Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Keçiören, Ankara

Aile bütçesine uygunluğu, sessiz ve rahat ders çalışabilme ortamı, kalıcı ve güzel arkadaşlık, mezun olana kadar aynı yurtta kalma imkanı, kaliteli hizmet sunumu, ilkeli, güvenilir ve çağdaş yönetim a

İncirli Muradiye Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Aile bütçesine uygunluğu, sessiz ve rahat ders çalışabilme ortamı, kalıcı ve güzel arkadaşlık, mezun olana kadar aynı yurtta kalma imkanı, kaliteli hizmet sunumu, ilkeli, güvenilir ve çağdaş yönetim anlayışı ile yurtçuluk anlayışında lider bir kurum.

Keçiören ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır