En iyi 10 Keçiören Kız Öğrenci Apartları, Ankara

Keçiören Kız Öğrenci Apartları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Keçiören ilçesinde bulunan Kız Öğrenci Apartları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Keçiören ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Keçiören Kız Öğrenci Apartları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Keçiören,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Keçiören Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatları

Keçiören Kız Öğrenci Apartları yurtları için aşağıda yer alan 4 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL
En yüksek Kız Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

Muradiye Hasköy Özel Kız Öğrenci Yurdu

Keçiören, Ankara

Ankara Keçiörende olan Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu siz öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı şekilde dizayn edilmiş olup,  aile sıcaklığında güvenli ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Kız Ööğrenci Yu

Muradiye Hasköy Özel Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Keçiörende olan Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu siz öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı şekilde dizayn edilmiş olup,  aile sıcaklığında güvenli ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Kız Ööğrenci Yurdumuz bölgenin en iyi yurtlarından biridir.

Keçiören ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır