En iyi 10 Polatlı Erkek Öğrenci Apartları, Ankara

Polatlı Erkek Öğrenci Apartları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Polatlı ilçesinde bulunan Erkek Öğrenci Apartları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Polatlı ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Polatlı Erkek Öğrenci Apartları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Polatlı,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Polatlı Erkek Öğrenci Apartları yurt fiyatları

Polatlı Erkek Öğrenci Apartları yurtları için aşağıda yer alan 2 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Erkek Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL
En yüksek Erkek Öğrenci Apartları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

Orkide Erkek Öğrenci Apartı

Polatlı, Ankara

Üç, iki ve tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Apart daireleri ve odaları standartların üzerinde çok daha geniş ve ferah bir şekilde düzenlenmiştir. Konforlu ve ortopedik yatakları, geniş ve büyük gar

Orkide Erkek Öğrenci Apartı

Üç, iki ve tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Apart daireleri ve odaları standartların üzerinde çok daha geniş ve ferah bir şekilde düzenlenmiştir. Konforlu ve ortopedik yatakları, geniş ve büyük gardıropları ile konaklayan öğrencilere rahat ve huzurlu bir ortam sunulmaktadır.

Polatlı ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır