En iyi 10 Polatlı Kız Öğrenci Yurtları, Ankara

Polatlı Kız Öğrenci Yurtları yurtları Ankara şehrinde faaliyet gösteren seçkin yurtlardır. Polatlı ilçesinde bulunan Kız Öğrenci Yurtları öğrenci yurtları için sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Polatlı ve Ankara dahil olmak üzere oda seçenekleri, fiyatlarıyla beraber sunulmuştur. Her kategoride olduğu gibi Polatlı Kız Öğrenci Yurtları yurtları için de üniversite kriterine göre filtreleme yapıp aramanızı daraltabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yayınladığımız Polatlı,Ankara üniversitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi 'dir.

Polatlı Kız Öğrenci Yurtları yurt fiyatları

Polatlı Kız Öğrenci Yurtları yurtları için aşağıda yer alan 2 adet yurt fiyatlarından;
En düşük Kız Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL
En yüksek Kız Öğrenci Yurtları yurt fiyatı: TL fiyat aralığındadır. Oda fiyatları yurdun konumuna ve verdiği hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.
Kontenjanlarla sınırlı odalara rezervasyon yapmak için acele edin!

Daha fazla

Ankara Ecem Kız Öğrenci Yurdu

Polatlı, Ankara

Hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız bu günlerde size ÖZEL ECEN AİLESİ olarak başarı ve mutluluk dolu bir gelecek dileriz...

Ankara Ecem Kız Öğrenci Yurdu

Hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız bu günlerde size ÖZEL ECEN AİLESİ olarak başarı ve mutluluk dolu bir gelecek dileriz...

Polatlı ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır