En iyi 10 Etimesgut Öğrenci Yurtları, Ankara

Etimesgut ilçesindeki en iyi 10 Etimesgut yurt derlemesini sizler için hazırladık. Ankara iline bağlı olan Etimesgut bölgesinde yurt seçenekleri bulunmaktadır. Etimesgut bölgesinde bulunan bu yurtları hitap ettiği üniversitelere göre sıraladık. Etimesgut bölgesine yakın üniversitelerden bazıları şunlardır: Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi,Anka Teknoloji Üniversitesi,Lokman Hekim Üniversitesi,Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi,OSTİM Teknik Üniversitesi... Bu üniversitelerden birinde okuyorsanız aşağıda listelenen 1 adet yurttan biri sizin için harika seçim olabilir.

Etimesgut yurt fiyatları


Etimesgut,Ankara yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük fiyat: TL
En yüksek fiyat: TL olmak üzere değişkenlik göstermektedir.
Oda rezervasyonu yapmak için acele edin !

Daha fazla

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Etimesgut, Ankara

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda za

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda zaman ve enerji harcamazsınız.

Etimesgut ilçesindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır