En iyi 10 Sivas Kız Öğrenci Yurtları

Sivas şehrinde bulunan ve Kız Öğrenci Yurtları yurt kategorisindeki 2 adet bulunan yurttan ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz. Sivas ilinde ve sitemizde yer alan üniversitelerden bazıları şöyle: Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi,Sivas Cumhuriyet Üniversitesi... gibi üniversitelere göre filtreleme yaparak seçim yapabilirsiniz. Sivas Kız Öğrenci Yurtları öğrenci yurtlarından her bütçeye uygun fiyatlı yurt seçenekleri bulunmaktadır. Sivas Kız Öğrenci Yurtları yurtlarının tamamını görmek için ana kategoriyi ziyaret edin.

Sivas Kız Öğrenci Yurtları yurt fiyatları


Sivas Kız Öğrenci Yurtları yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük fiyat: TL
En yüksek fiyat: TL olmak üzere değişkenlik göstermektedir.
Oda rezervasyonu yapmak ve yerinizi garanti altına almak için acele edin.

Daha fazla

Sivas Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Sivas

Çağdaş, duyarlı, ilgili ve modern yönetim anlayışı ile her zaman öğrencilerinin memnuniyetini hedefleyen yurdumuz, öğrencilerimizin öğrenimleri ve konaklamaları süresince güvenli-güvenilir ve çağdaş b

Sivas Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Çağdaş, duyarlı, ilgili ve modern yönetim anlayışı ile her zaman öğrencilerinin memnuniyetini hedefleyen yurdumuz, öğrencilerimizin öğrenimleri ve konaklamaları süresince güvenli-güvenilir ve çağdaş bir ortamda barınmalarını sağlamayı birinci ilkesi olarak benimsemiştir.

Akpolat Kız Stüdyo Öğrenci Apart Evleri

Merkez, Sivas

Sivasın en çok tercih edilen Öğrenci evi olan Akpolat Öğrenci Evleri  toplam 33 adet dayalı döşeli daireden oluşmaktadır. Akpolat stüdyo evlerinde  sadece bayanlaın kalabileceği güvenli ve huzurlu bir

Akpolat Kız Stüdyo Öğrenci Apart Evleri

Sivasın en çok tercih edilen Öğrenci evi olan Akpolat Öğrenci Evleri  toplam 33 adet dayalı döşeli daireden oluşmaktadır. Akpolat stüdyo evlerinde  sadece bayanlaın kalabileceği güvenli ve huzurlu bir ortam olarak hazırlanmıştır.

Sivas şehrindeki tüm yurtları görmek için tıklayın
Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır