Artvin Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Üniversite bir nevi, genel eğitimin tamamlanıp, meslek eğitiminin başladığı yerdir ve yetişkinliğe adım olarak görülmektedir. Öğrencilerin birçoğu çeşitli sebeplerle üniversiteyi dışarıda okumak konusunda heveslidir. Yeni bir şehre gittikleri zamanda kalacak yere ihtiyaçları vardır. Yurtlar, kalacak yer olarak ilk tercih olmaktadır. Hem güvenilir hem temiz hem de ekonomik bir yurt aramak ise sıkıntılı bir süreçtir. İnternetten eyurtlar.com ile istenilen ildeki tüm yurtları kolayca bulmak mümkündür.Artvin Yurt Fiyatları 2021

Artvin, doğu Karadeniz bölgesinde bulunan ve insanları doğal güzellikleriyle cezbenden ilimizdir. Eski uygarlıklardan kalan manastırlar, kiliseler gibi yerler oldukça fazla ziyaretçi almaktadır. Ayrıca rafting, trekking gibi doğa sporlarına ev sahipliği yapar. Artvin Çoruh Üniversitesi ve meslek yüksekokullarına gelen öğrenciler, Artvin yurt hizmetlerinden yararlanarak; konforlu bir şekilde konaklama imkanı bulabilirler.Artvin'de Özel Öğrenci Yurtları

Artvin, engebeli coğrafyaya sahip olmasına rağmen, doğasıyla insanları cezb etmektedir. Artvin Çoruh Üniversitesi, 2007 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden beri hızlı bir şekilde gelişmektedir. Eğitim, Fen, Mühendislik, İlahiyat, İktisadi ve İdari, Sanat Tasarım, Sağlık ve İşletme fakülteleri bulunmaktadır. Merkez yerleşkenin yakınında bulunan meslek yüksekokulu ise, içerdiği birçok program ile eğitim vermektedir. Artvin yurtları ise öğrencilere güvenli ve iyi bir şekilde kalacak yer sunmaktadır. Birçok devlet ve özel yurt bulunmaktadır.Artvin Şehri Özellikleri ve YurtlarıArtvin de bulunan ve her biri görülmeye değer yaylalar, vadiler, kiliseler, yapıtlar ile enfes mutfağı ile turistlerin ilgisini çeken bir ilimizdir. Artvin eski çağlarda Gürcistan'a bağlı olan bir şehir konumundaydı. Günümüzde 166bin nüfusu bulunmaktadır. Artvin küçük bir şehrimiz olmasına rağmen Artvin yurt fiyatları çok uygundur. Ve yurtlar konum itibariyle birçok avantajlara sahiptir. Eyurtlar.com ile Artvin'de istenilen yurtları bulmak ve değerlendirmek mümkündür. Eyurtlar sitesi, öğrenciler ve yurtları kullanacak kişiler için yurt bulma aracıdır. Böylece şehre gitmeden önce Artvin de bulunan yurtlar hakkında bilgi alınabilir. Yurt seçimi sadece kalacak kişi için değil aile içinde oldukça önemlidir. Bu yüzden kalacak yere karar vermeden titizlikle araştırılmaktadır. Eyurtlar.com internet adresi, yurt arayışı içinde olan kişilere ve ailelerine rehber niteliğinde olmaktadır.
Artvin şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Artvin şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Artvin yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Artvin erkek yurtları ve Artvin kız yurtları için olduğu kadar Artvin öğrenci apartları için de durum aynı.

Artvin Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Artvin yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Artvin 500 TL yurt, Artvin 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Artvin erkek yurtları ve Artvin kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Artvin şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Artvin Çoruh Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır