Bilecik Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Üniversite öğrencileri ya da veliler, başka ildeki bir üniversiteyi kazanıldığında ilk iş, o şehrin özelliklerini araştırırlar. Bu durum elbette ki Bilecik kenti için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilecik yurtları konusunda araştırma yapan veliler tabi ki daha avantajlı bir şekilde çocuklarına yurt bulabileceklerdir. Bu kapsamda eyurtlar sitesinin mükemmel seçenekleri sunabildiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Bilecik Öğrenci Yurtları


Üniversite okunacak ilin genel bilgileri araştırıldıktan sonra, o ilde üniversite okurken nerede kalınacağı sorusu en ciddi konulardandır. Bilecik ilinde, nerede kalınır diye araştırıldığında, ulaşım açısından en rahat, yaşanılabilirlik bakımından en konforlu ve bütçeyi çok zorlamayan yurtlar araştırılır. İnternetten araştırma yapıldığında ve telefon görüşmelerinde üç aşağı beş yukarı fikir edinilebilir; ancak bu yeterli değildir. Ortam görülüp değerlendirilmeden karar verilmesi mümkün değildir.

Bilecek'te Öğrenciler İçin Alternatif Yurt Seçenekleri


Kız olsun, erkek olsun öğrenciler, her ilimizde olduğu gibi Bilecik ilimizde de, kalacak yer alternatifleri bulabilirler. Bunlar, devlet yurtları, özel yurtlar, apart daireler, kiralık evler, pansiyonlar olarak ayrılırlar. Sadece öğrenci değil, iş gereği bu ilimizde bulunan genç kişiler içinde apartlar pansiyonlar ve kiralık evler tercih edilmektedir. Evler genellikle eşyalıdır. Apartlar da genellikle mutfak olduğundan, yemek yapma işi gençlere düşebilmektedir. Bazı yerlerde ücrete yemek de dahildir. Bütün hepsi ödenebilecek bütçeye bakmaktadır.
Bundan dolayı Bilecek yurt fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak önem kazanmaktadır.

Bilecik İlinde Yurt Fiyatları


Bilecik yurt fiyatları, her ilimizde olduğu gibi Bilecik ilimizde de farklılıklar göstermektedir. Konfor, okula yakınlık, merkeze yakınlık, ulaşıma yakınlık fiyatı belirleyen etkenlerdendir. Genellikle telefonda fiyat bilgisi verilir. Devlet yurtları daha ekonomiktir. Öğrenciler devlet yurdundan yararlanamazlarsa, kalınacak bir çok alternatif yer onları beklemektedir. Eyurtlar internet sitesinin hemen her bütçeye uygun bir şekilde öğrenci yurtlarını takipçilerine sunabildiği bilinmektedir. Elbette ki bu durum veliler açısından dan öğrenciler açısından da önemli kazanımları bir arada getirmektedir. Zira eyurtlar internet sitesi sayesinde velilerin bütçesi olumsuz yönde etkilenmemekte ve öğrenciler de tam da istedikleri özelliklere sahip olan bir yurt bulabilmeyi başarmaktadır.

Bilecik şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Bilecik şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Bilecik yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Bilecik erkek yurtları ve Bilecik kız yurtları için olduğu kadar Bilecik öğrenci apartları için de durum aynı.

Bilecik Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Bilecik yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Bilecik 500 TL yurt, Bilecik 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Bilecik erkek yurtları ve Bilecik kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Bilecik şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Bilecik Sultan Evi Kız Öğrenci Apart

Merkez, Bilecik

Kız öğrenci yurdu olarak siz değerli öğrencilere kendi evindeki konforu hissettirmek, aile ortamında okulunuzu bitirerek, huzur içerisinde olmanızı sağlamaktır gayemiz.

Bilecik Sultan Evi Kız Öğrenci Apart

Kız öğrenci yurdu olarak siz değerli öğrencilere kendi evindeki konforu hissettirmek, aile ortamında okulunuzu bitirerek, huzur içerisinde olmanızı sağlamaktır gayemiz.

Batu Erkek Öğrenci Apart Pansiyon

Osmaneli, Bilecik

Okula giden her öğrenci ailesinden ayrı yerlerde yaşamaya alışmalıdır. Her işini ailesi olmadan yapmak ve ayakta kalmak için deneyim edinmesi gerekmektedir. Ailelerin güvenli bir yere çocuklarını tesl

Batu Erkek Öğrenci Apart Pansiyon

Okula giden her öğrenci ailesinden ayrı yerlerde yaşamaya alışmalıdır. Her işini ailesi olmadan yapmak ve ayakta kalmak için deneyim edinmesi gerekmektedir. Ailelerin güvenli bir yere çocuklarını teslim etmesi daha önemlidir.Biz Batu pansiyonları olarak sizler için çalışmaktayız

Bilecik Azaplar Kız Pansiyonu

Osmaneli, Bilecik

Bilecik Azaplar Kız öğrenci pansiyonu kız öğrencilerin Bilecik Osmaneli'ndeki güvenli adresidir.

Bilecik Azaplar Kız Pansiyonu

Bilecik Azaplar Kız öğrenci pansiyonu kız öğrencilerin Bilecik Osmaneli'ndeki güvenli adresidir.

Fırsat
Cazip fiyatlarla rezervasyon yapmak için giriş yapın, fırsatları kaçırmayın! Giriş yap
Fırsat
Cazip fiyatlı rezervasyonlar için giriş yapın!
Giriş yap

9

Bilecik Akça Kız Öğrenci Apartı

Söğüt, Bilecik

9

0 Değerlendirme

Akça Kız ve Erkek Apartları, Güven, Huzur ve Konforu ön planda tutan bir vizyon benimsemiştir. Apartlarımız, Söğüt İşbankası’nın üstünde yer almakta ve Söğüt’ün en güvenilir yeri konumundadır. Misafir

Bilecik Akça Kız Öğrenci Apartı

9

Akça Kız ve Erkek Apartları, Güven, Huzur ve Konforu ön planda tutan bir vizyon benimsemiştir. Apartlarımız, Söğüt İşbankası’nın üstünde yer almakta ve Söğüt’ün en güvenilir yeri konumundadır. Misafirlerimizin (Öğrencilerin) huzur içerisinde barınabilmeleri için her türlü konfor düşünülmüştür. İşlet

Bilecik Demirkıran Kız Öğrenci Apart

Merkez, Bilecik

Öğrencilerimizin eğitim süreleri boyunca huzurlu,güvenli, kaliteli ve rahat bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konudaki bütün beklentilerine eksiksiz cevap vermek ,karşılarına çıkabile

Formu doldur, bilgi mesajı cebine gelsin
68433
Sms göndererek Açık Rıza Metnini ve Aydınlatma Metnini okumuş sayılırsınız

Bilecik Demirkıran Kız Öğrenci Apart

Öğrencilerimizin eğitim süreleri boyunca huzurlu,güvenli, kaliteli ve rahat bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konudaki bütün beklentilerine eksiksiz cevap vermek ,karşılarına çıkabilecek her türlü soruna özveriyle yaklaşıp çözüm yaratmaktır.

10

Pazaryeri Huzur Kız Öğrenci Apart Evi

Pazaryeri, Bilecik

10

1 Değerlendirme

Bilecik Pazaryeri ilçesinde bulunan kız öğrenci ler için özel olarak hazırladığımız HUZUR kız öğrenci apartımız,güven ve huzurun hâkim olduğu bir aile olup bir bireyin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadı

Pazaryeri Huzur Kız Öğrenci Apart Evi

10

Bilecik Pazaryeri ilçesinde bulunan kız öğrenci ler için özel olarak hazırladığımız HUZUR kız öğrenci apartımız,güven ve huzurun hâkim olduğu bir aile olup bir bireyin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kız Kulesi Kız Öğrenci Apart

Merkez, Bilecik

Kendi kızıma nasıl güzel bir ortam hazırlamaya çalışıyor isem evimde sizin kızlarınız için de aynı özveri ve özen ile çalışarak güvenliklerini rahatlarını mutluluklarını daimi kılacak bir yurt hazırla

Kız Kulesi Kız Öğrenci Apart

Kendi kızıma nasıl güzel bir ortam hazırlamaya çalışıyor isem evimde sizin kızlarınız için de aynı özveri ve özen ile çalışarak güvenliklerini rahatlarını mutluluklarını daimi kılacak bir yurt hazırladık.

İlim Yayma Cemiyeti Edebali Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Bilecik

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin mânevi birikimleri yanında, çağın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen, özgür iradesinin farkında, konusunda ‘en iyi’ olmaya talip, geniş bir dünya görüşüne

İlim Yayma Cemiyeti Edebali Erkek Öğrenci Yurdu

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin mânevi birikimleri yanında, çağın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen, özgür iradesinin farkında, konusunda ‘en iyi’ olmaya talip, geniş bir dünya görüşüne sahip gençler olarak yetişmelerini hedefliyoruz.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır