Bolu Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Bolu son zamanlarda adını eğitim alanında da duyurmaya başlaştır. Bu kent için tam bir öğrenci kenti tanımı yapmak mümkün olmaktadır. Kentte çok sayıda farklı eğitim kademesine ait eğitim kurumu bulunduğu için birbirinden farklı nitelikte öğrenci yurtlarının da bulunduğunu söylemek mümkündür. Bundan dolayı Bolu yurtları söz konusu olduğunda mutlaka karşımıza çok sayıda seçenek de çıkabilmektedir. Elbette ki Bolu kentinde yer alan tüm yurtları eyurtlar web sayfasından takip etmek mümkün oluyor. Bu kapsamda web sayfamızı ziyaret ederek; en doğru ve güvenilir yurt bilgilerini öğrenebilirsiniz. Böylece öğrencilik hayatınız boyunca konforlu bir şekilde konaklayabileceğiniz; bir ortama da sahip olabilirsiniz.

Bolu Yurt Fiyatları 2021

Doğa güzellikleri ve tatil yerleri çok olan Bolu aynı zamanda bir öğrenci şehridir. 1992 yılında kurulan Abant İzzet Baysal Üniversitesi 16 fakülte ile eğitim vermektedir. Hem eğitim hem araştırma çalışmaları ile akademik kariyerde önemli ve köklü bir üniversitedir. Türkiye'nin her ilinden üniversiteye eğitim için gelen öğrenciler için Bolu yurtları barınma fırsatı vermektedir. Abant İzzet Baysal Üniversitesine bağlı olan üniversite öğrenci yurdu üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir.

Bolu Öğrenci Yurtları


Üniversiteye bağlı olan bu yurt haricinde Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı 9 kız ve öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı olan bu yurtlardan üç tanesi Mudurnu, Gerede, Seben ilçelerinde bulunmaktadır. Bu ilçelerdeki fakültelerde okuyan öğrenciler bu yurtlarda kalabilmektedir. Bolu ve ilçelerinde öğrenim gören öğrenciler Bolu yurt alternatiflerinden kendisine uygun olanı seçebilmektedir.

Bolu Özel Yurt Fiyatları

Bolu kentinde Üniversite ve KYK yurdunda kalmayan öğrenciler için özel yurtlarda kalmak da bir alternatiftir. Üniversite ve KYK yurtlarına göre daha az kişinin kaldığı özel yurtlarda tek kişilik ve iki kişilik odalar ağırlıklıdır. Bolu yurt fiyatları açısından KYK ve üniversite yurt fiyatları özel yurt fiyatlarına göre daha uygun ve daha düşük fiyatlıdır. Bolu'daki öğrenci yurtlarında her öğrenci için bütçesine uygun bir barınma seçeneği bulunmaktadır. Bütün bu özellikler söz konusu olduğunda Bolu tam olarak bir öğrenci kenti olarak tanımlanmaktadır. Bolu kentinde yer alan tüm yurtlara detaylı bir şekilde eyurtlar internet sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bolu şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Bolu şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Bolu yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Bolu erkek yurtları ve Bolu kız yurtları için olduğu kadar Bolu öğrenci apartları için de durum aynı.

Bolu Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Bolu yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Bolu 500 TL yurt, Bolu 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Bolu erkek yurtları ve Bolu kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Bolu şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Abant İzzet Baysal Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Bolu Özel Albayrak Öğrenci Yurtları

Gerede, Bolu

Projelendirilirken öğrenci yurdu olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşama kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamayı amaçlayan Özel Albayrak Öğrenci Yurdu , sağladı

Bolu Özel Albayrak Öğrenci Yurtları

Projelendirilirken öğrenci yurdu olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşama kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamayı amaçlayan Özel Albayrak Öğrenci Yurdu , sağladığı mükemmel ve kesintisiz hizmet anlayışıyla kısa sürede Gerede'nin en iyi ve en kaliteli özel ö

7.4

Bolu Özel Damla Erkek Yurtları

Merkez, Bolu

7.4

0 Değerlendirme

Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, yabancı gibi değil, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli h

Bolu Özel Damla Erkek Yurtları

7.4

Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, yabancı gibi değil, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmaktır.

Bolu Özel Arba Kız Yurdu

Merkez, Bolu

Sportif faaliyetlere ve sosyal etkinliklere önem veren yurdumuzda bu amaçla dönem içinde farklı eğlenceler, kısa mesafe geziler yapılmaktadır. Ayrıca yurdumuzda son derece modern tüm ihtiyaçlarının ka

Bolu Özel Arba Kız Yurdu

Sportif faaliyetlere ve sosyal etkinliklere önem veren yurdumuzda bu amaçla dönem içinde farklı eğlenceler, kısa mesafe geziler yapılmaktadır. Ayrıca yurdumuzda son derece modern tüm ihtiyaçlarının karşılanabildiği 24 saat açık olan spor salonumuz ücretsiz hizmet vermektedir.

Fırsat
Cazip fiyatlarla rezervasyon yapmak için giriş yapın, fırsatları kaçırmayın! Giriş yap
Fırsat
Cazip fiyatlı rezervasyonlar için giriş yapın!
Giriş yap

Çetinkaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Bolu

Kurumumuz aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hiçbir vakfa veya cemiyete bağlı olmayıp özel bir kurumdur; bu sebepten dolayı öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiş

Çetinkaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Kurumumuz aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hiçbir vakfa veya cemiyete bağlı olmayıp özel bir kurumdur; bu sebepten dolayı öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır