Diyarbakır Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Ülkemizde son dönemde bütün şehirlere bir üniversite kazandırılmıştır. Bunun neticesi olarak illerimize yoğun öğrenci göçleri gerçekleşmektedir. Buna paralel olarak öğrenci yurtları hizmetleri de artmaktadır. Yurt sayılarının artışı ile öğrencilerin kalacak yer ihtiyaçlarını gidermek ve kalacağı yurdun kalitesini belirlemelerini kolaylaştırmak için eyurtlar.com sitesi üzerinden işlem yapabilmeleri sağlanmaktadır. Günümüzün en kullanışlı bilgiye erişim imkanı internet ile sağlandığından böyle bir hizmet oldukça faydalı olmaktadır. Bu kapsamda öğrenciler için gidecekleri üniversite için yurt bakma işlemi üniversiteyi kazanmaları ile başlamış olacaktır. Dicle Üniversitesini kazanan biri için oldukça fazla alternatif olacaktır. Bundan dolayı Diyarbakır yurtları hakkında bilgi alabileceği bütün yurtları görebileceği ve karşılaştırabileceği bir platforma ciddi ihtiyaç duyacaktır. Bu hizmet eyurtlar.com tarafından sağlanmaktadır. Böylece kişi ve ailesi kalacak yer için detaylı bilgilere erişebilecektir.Diyarbakır Yurt Seçenekleri Hakkında

Dicle Üniversitesi öğrencileri için ciddi bir ihtiyaç olan kalacak yer hususu eyurtlar.com gibi platformlar ile kolaylaştırılmaktadır. Bu sistem üzerinden kalınacak yer hakkında oldukça detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. Geniş bir filtreleme seçeneği ile Diyarbakır yurt hizmetleri hakkında;" Odaların imkanları (Kişi sayısı, ranza - baza durumu, banyo ve çalışma masası imkanları)

" Yemekhane ile sunulan hizmet kapsamı (sabah, öğle ve akşam yemekleri)

" Wifi hizmeti

" Isıtma Sistemi

" Güvenlik Hizmeti

" Kütüphane ve çalışma odaları

" Ütü Odası

" Çamaşır Odası

" Üniversite İçin Okul Servisi Hizmeti

" Asansör

" Fitness Salonu

" Jeneratör durumu gibi geniş kapsamlı bilgilere erişim mümkün olmaktadır.Diyarbakır Yurt Fiyatları 2021 (Güncel)

Diyarbakır'da bulunan Dicle Üniversitesi öğrencilerine hizmet verecek yurtlar için yukarıda belirtilen kriterle göre yurt ücretleri belirlenmektedir. Belirtilen hususlara ek olarak yurdun konumu, binanın durumu ve ekstra hizmetlere göre de yurt fiyatları değişim göstermektedir. Bununla birlikte Dicle Üniversitesi öğrencileri için Diyarbakır'da her bütçeye uygun yurt bulma imkanı vardır.Belirtilen kriterlerden size uygun olanları seçerek size hitap eden yurtları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden yurtlar için iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Diyarbakır yurt fiyatları için form doldurarak yurt ücretleri hakkında bilgi almanız mümkün olmaktadır. Dicle Üniversitesi öğrencileri ve aileleri için kalacak yer konusunda oldukça kolaylık sağlayan sistem üzerinden bilgi alabilirsiniz. Eyurtlar internet sitesi Diyarbakır şehrindeki tüm yurtların detaylı bilgilerini sunmaktadır.


Diyarbakır şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Diyarbakır şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Diyarbakır yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Diyarbakır erkek yurtları ve Diyarbakır kız yurtları için olduğu kadar Diyarbakır öğrenci apartları için de durum aynı.

Diyarbakır Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Diyarbakır yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte sezonluk (10 ay üzerinden) 10.000 TL ile 65.000 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Diyarbakır 500 TL yurt, Diyarbakır 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Diyarbakır erkek yurtları ve Diyarbakır kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Diyarbakır şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Dicle Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır