Gümüşhane Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Yaşadığı şehirden uzakta üniversite kazanan öğrencileri bekleyen çeşitli değişiklikler vardır. Üniversite ortamı, ulaşım, konaklama ve yeme içme gibi konular öğrenciler için önemlidir. Evinden uzağa gidecek öğrenciler, rahat bir eğitim hayatı geçirmek için kalacak yer seçimine önem vermektedir. Her şehrin kendine ait kalacak yer hizmetleri vardır. Üniversitelere yakın bölgelerde yapılmış olan evler ve öğrenci yurtları bu konuda en çok tercih edilen yerlerdendir. Özellikle özel öğrenci yurtları konforu ve rahatlığıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Eyurtlar internet sitesi özel yurtlar hakkında bilgi alabileceğiniz ve kendinize en uygun yurdu seçmenize yardımcı olacak bilgiler yayınlamaktadır. Gümüşhane yurtları hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Gümüşhane Yurt Fiyatları 2021


Gümüşhane, üniversite bulunan illerimizden biridir. Modern bir şekilde yapılan sınıflarıyla ve eğitim alanlarıyla dikkat çeken üniversite, öğrenciler için tercih sebebi olabilmektedir. Üniversite eğitimi alan öğrenciler için ulaşım ve konaklama olanakları da gelişmiştir. Öğrencilerin sosyal ve kültürel açıdan yararlanabileceği etkinlikler yapılmaktadır. Şehir içinde hizmet veren spor salonları, futbol ve basketbol sahaları, yemekhaneler, kafeler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeşil alan bakımından zengin olan Gümüşhane ilinde eğitim alan öğrencilerin, ders sonraları hoş vakit geçirmek için gezebileceği alanlar bulunmaktadır.

Gümüşhane Öğrenci Yurtları 2021


Üniversite eğitimi alan kişiler için çeşitli yurt hizmetleri bulunmaktadır. Gümüşhane ilinde hizmet veren devlet yurdu ve özel yurtlar mevcuttur. Devlet yurdunun kontenjanı sınırlı olduğundan, geri kalan ihtiyacı özel yurtlar karşılamaktadır. Birçok farklı özelliklerde olan özel yurtlar öğrencilere çeşitli avantajlar sunmaktadır. Üniversiteye yürüme mesafesinde olan yurtlar hem ulaşım hem de barınma açısından önemlidir. Özel öğrenci yurtları; sabah ve akşam yemekleri, çamaşır ve bulaşık yıkama hizmetleri, internet ve ders çalışma salonları gibi imkanlarıyla öne çıkmaktadır. Gümüşhane yurt ve özellikleri hakkında bilgilere Eyurtlar sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

Özel Öğrenci Yurtları Ayrıntıları


Gümüşhane ilinde hizmet veren özel öğrenci yurtlarının sahip olduğu özellikler farklılık göstermektedir. Kalınacak odaların konforu, yurt içinde mevcut olan sosyal alanlar, yemekhaneler ve çalışma alanları gibi etkenler değişebilmektedir. Bu hizmetlere bağlı olarak Gümüşhane yurt fiyatları konusu da değişiklik göstermektedir. Yurt fiyatları hakkında en net bilgilere Eyurtlar internet sitesi aracılığı ile ulaşmak mümkündür.

Gümüşhane şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Gümüşhane şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Gümüşhane yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Gümüşhane erkek yurtları ve Gümüşhane kız yurtları için olduğu kadar Gümüşhane öğrenci apartları için de durum aynı.

Gümüşhane Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Gümüşhane yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Gümüşhane 500 TL yurt, Gümüşhane 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Gümüşhane erkek yurtları ve Gümüşhane kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Gümüşhane şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Gümüşhane Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Gümüşhane Zeynep Ceren kız Apart

Merkez, Gümüşhane

Zeynepceren Apartman olarak Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimiz için en kaliteli ve en ekonomik hizmetleri sunmaya özen

Gümüşhane Zeynep Ceren kız Apart

Zeynepceren Apartman olarak Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimiz için en kaliteli ve en ekonomik hizmetleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Gümüşhane Şeker Kız Öğrenci Apartı

Merkez, Gümüşhane

 Doğalgaz kombi, asansör, şifreli kapı girişi, güvenlik kamerası, LCD televizyon, uydu yayınları, sınırsız kablosuz internet hizmeti gibi standartlara sahip olan evlerimiz günlük temizlik hizmeti mevc

Gümüşhane Şeker Kız Öğrenci Apartı

 Doğalgaz kombi, asansör, şifreli kapı girişi, güvenlik kamerası, LCD televizyon, uydu yayınları, sınırsız kablosuz internet hizmeti gibi standartlara sahip olan evlerimiz günlük temizlik hizmeti mevcuttur. Sizleri de bu nezih ve huzurlu ortamda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Gümüşhane Gümüş Erkek Öğrenci Apart

Merkez, Gümüşhane

Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, yabancı gibi değil, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli h

Gümüşhane Gümüş Erkek Öğrenci Apart

Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, yabancı gibi değil, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmaktır.

Fırsat
Cazip fiyatlarla rezervasyon yapmak için giriş yapın, fırsatları kaçırmayın! Giriş yap
Fırsat
Cazip fiyatlı rezervasyonlar için giriş yapın!
Giriş yap

Gümüşhane Zümra Kız Apartı

Merkez, Gümüşhane

Zümra Evleri, Gümüşhane merkezde bulunan yurdumuz güvenliği, temizliği ve konforu ile Gümüşhane üniversite öğrenimi için gelen öğrencilere aile ortamı sıcaklığında Zümra Evleri olarak hizmet vermekted

Gümüşhane Zümra Kız Apartı

Zümra Evleri, Gümüşhane merkezde bulunan yurdumuz güvenliği, temizliği ve konforu ile Gümüşhane üniversite öğrenimi için gelen öğrencilere aile ortamı sıcaklığında Zümra Evleri olarak hizmet vermektedir. 

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır