Kilis Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Üniversitelerin yaygınlaşması ile en önemli ihtiyaçlardan biri öğrenci yurtları olmaktadır. Yurtlar için öne çıkan durum kalacak yer ve yemek gibi temel ihtiyaçların karşılanması olmaktadır. Bununla birlikte apart tarzı hizmet sağlayan yerler de bulunmaktadır. Farklı şehirlerde üniversite kazanan öğrenciler için yurt araştırmaları yapılmaktadır. Bu noktada bilgiye erişimin kolaylaştığı internet çağında eyurtlar.com sitesi üzerinden Kilis yurtları hakkında da bilgi alınabilmektedir.
Eyurtlar.com sitesi üzerinden yurtların konumları, şartları, sundukları imkanlar ve ücretleri gibi oldukça kapsamlı bilgi edinmek mümkün olmaktadır. Yurtların fotoğrafları da site üzerinde bulunduğundan incelemeleriniz kolaylaştırılmaktadır. Ayrıca eyurtlar sitesi üzerinden Kilis öğrenci yurtlarının okullara yakınlığı ve servis hizmeti hakkında da bilgi alınabilmektedir.
Kilis Yurt
Öğrenci yurtları için en çok merak edilen hususlar;
" Odaların kişi sayısı
" Odaların koşulları
" Kişiye özel çalışma masası ve kitaplık
" Wc ve banyo
" Oda temizliği
" Güvenlik hizmetleri
" Yemek öğünleri
" Wifi hizmeti
" Çamaşır ve ütü odası
" Sıcak su
" Okul servisi
" Isıtma
" Asansör
" Fitness Salonu gibi imkanlar olmaktadır.
Eyurtlar sitesi üzerinden belirtilen bütün kriterler ve daha fazlası için filtreleme ile isteğinize uygun yurt seçimi yapmak mümkün olmaktadır. Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrencileri için Kilis yurt hizmeti sağlayan işletmelerin bilgilerine ve hizmetlerine sistem üzerinden erişim mümkün olmaktadır. Böylece henüz Kilis'e gitmeden kalacak yer ihtiyacınız için fikir sahibi olabilirsiniz.Kilis Yurt Fiyatları
Kilis'te bulunan yurtları sistem üzerinden görüntüleyerek inceleyebileceğinizi ifade etmiştik. Bununla birlikte eyurtlar sitesi üzerinden ilgili yurdun sayfasına girdiğinizde karşınıza bilgi formu çıkacaktır. Form üzerinden kalmak istediğiniz oda tipini belirterek bir iletişim numarası bırakmanız fiyatlara da ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylece sistem üzerinden yurt ihtiyacınız için bütün bilgilere erişim sağlayabileceksiniz.
Kilis üniversite yurtları için fiyatlar belirtilen kriterlere göre değişim göstermektedir. Odada kalınacak kişi sayısı ve oda koşulları temel etken olmak kaydıyla fitness salonu gibi ekstra hizmetler yurt fiyatları için en büyük etkenler olmaktadır. Bununla birlikte Kilis yurt fiyatları her bütçeye uygun olacak çeşitliliğe de sahiptir. Görüleceği üzere eyurtlar üzerinden yurtlar için yurt koşulları, sunulan hizmetler ve ücretleri olmak üzere her konuda bilgi edinmek mümkün olmaktadır.


Kilis şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Kilis şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Kilis yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Kilis erkek yurtları ve Kilis kız yurtları için olduğu kadar Kilis öğrenci apartları için de durum aynı.

Kilis Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Kilis yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte sezonluk (10 ay üzerinden) 10.000 TL ile 65.000 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Kilis 500 TL yurt, Kilis 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Kilis erkek yurtları ve Kilis kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Kilis şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır