Kırşehir Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Zamanımızda interneti kullanmayan genç var mı? Nerdeyse gençlerin hepsi bütün işlerini internet üzerinden halletmektedir. Üniversiteyi kazanmak müthiş bir duygudur. Kazanmanın verdiği mutluluk zamanla yerini bazı koşturmacalara bırakır. Üniversiteli için en önemli konu barınmadır. Eyurtlar internet sayfamız öğrencilerin barınma problemlerini en pratik yollardan çözmelerine yardımcı olmaktadır. Kent, Seyfe Gölü, Japon Bahçesi, Ağalar Konağı, Melik Gazi Türbesi, Göl Hisar, Üç Ayak Kilisesi, Hılla Gölü ve Dulkadirli Yeraltı Şehri gibi turistik alanlara sahiptir. Ülkemizin her köşesinden karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Hava ulaşımını tercih edenler ise 199 km uzaklıktaki Esenboğa Havalimanını tercih edebilir. Kırşehir ilinde Ahi Evran Üniversitesi bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri Kırşehir yurtları hakkında en doğru bilgiye siteden ulaşabilirler.


Kırşehir Yurt Fiyatları 2021


Her bireyin barınma konusunda tercihleri farklı olabilir. Öğrencilerin bazıları sosyal olduğundan kalabalık ortamları tercih etmektedir. Bundan dolayı iki veya daha fazla kişilik odaların bulunduğu yurtlar onlar için idealdir. Bazı kişiler ise odasında yalnız olduğundan kendini daha iyi hisseder. Bundan dolayı tek kişilik odaların bulunduğu barınma mekanlarını tercih eder. Kırşehir yurt bakımından öğrencilere farklı alternatifler sunmaktadır. Tek kişilik, iki veya daha fazla kişilik odaların bulunduğu seçenekler arasından biri seçilebilir. Kız ve erkek öğrenciler için ayrı yurtlar ve apartlar vardır. Apart seçeneği yurttan biraz daha farklı imkanlara sahiptir. Yurt veya apartlarda 24 saat güvenlik olduğundan oldukça emniyetlidir. Güvenlik kameraları ile konaklama alanlarının içi ve dışı gözlem altında tutulmaktadır. Yangın alarm sistemi sayesinde öğrencilerin güvenlikleri maksimum seviyede sağlanır.


Kırşehir Üniversiteleri Ders Çalışma Sosyal Aktivite İmkanları


Ahi Evran üniversitesine yakın konumda bulunan Kırşehir yurt fiyatları imkanlarına göre değişmektedir. Birbirine yakın olan fiyatlar kahvaltı ve yemeğin dahil olmasına göre farklılık gösterebilir. Genellikle sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği bulunmaktadır. Yemeği yurdunda yemek istemeyenler için özel seçenekler sunulmaktadır. Her öğrencinin rahat ders çalışabilmesi için çalışma masası bulunmaktadır. Odada ders çalışmak istemeyenler için etüt salonlarında ders çalışma fırsatı sunulur. Fitness salonu, spor salonu gibi sosyal aktivite fırsatlarının bulunduğu yurtlarda odaların temizliği kurum tarafından yapılmaktadır. 24 saat sıcak su ve wi-fi hizmeti vardır.

Kırşehir şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Kırşehir şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Kırşehir yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Kırşehir erkek yurtları ve Kırşehir kız yurtları için olduğu kadar Kırşehir öğrenci apartları için de durum aynı.

Kırşehir Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Kırşehir yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Kırşehir 500 TL yurt, Kırşehir 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Kırşehir erkek yurtları ve Kırşehir kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Kırşehir şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Ahi Evran Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Kırşehir Akademi Kız Öğrenci Apartı

Merkez, Kırşehir

Kırşehir Akademi Kız Öğrenci Apartı olarak sağladığımız güven, konfor ve sosyal ortam ile unutulmaz anılarınız arasında yer almaya talibiz.

Kırşehir Akademi Kız Öğrenci Apartı

Kırşehir Akademi Kız Öğrenci Apartı olarak sağladığımız güven, konfor ve sosyal ortam ile unutulmaz anılarınız arasında yer almaya talibiz.

Kırşehir Kaya Öğrenci Pansiyon

Mucur, Kırşehir

 Kaya Pansiyon ile Sizlere Rahatlık, Huzur ve Güven Vaad Ediyoruz. Mucur Kaya Pansiyon olarak Sizlere Daha İyi ve Konforlu Hizmet Sunabilmek İçin Sektörde Yerimizi Aldık. Doğayla Başbaşa Sevdikleriniz

Kırşehir Kaya Öğrenci Pansiyon

 Kaya Pansiyon ile Sizlere Rahatlık, Huzur ve Güven Vaad Ediyoruz. Mucur Kaya Pansiyon olarak Sizlere Daha İyi ve Konforlu Hizmet Sunabilmek İçin Sektörde Yerimizi Aldık. Doğayla Başbaşa Sevdiklerinizle Huzurlu Bir Ortam Yaratmaya Çalışıyoruz

Kırşehir Özel Aydınlar Kız Yurdu

Merkez, Kırşehir

Yurdumuz  sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu binası ile hem öğrencilerine hem de ailelerine kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Kırşehir Özel Aydınlar Kız Yurdu

Yurdumuz  sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu binası ile hem öğrencilerine hem de ailelerine kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır