Rize Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Karadeniz bölgesinin en önemli şehirlerinden biri olan Rize eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Tertemiz havası ve tarihi dokusu ile herkesin hayran kaldığı bu şehre üniversite öğrencisi olarak geldiğiniz zaman biraz karışık gelebilmektedir. Ancak Rize'de yaşamaya başladığınız zaman asla gitmek istemeyeceksiniz. Üniversite tercihlerinin açıklanması ile Rize yurtları içerisinde hangisinde kalacağınız veya yurt okula yakın mı gibi endişe dolu sorular aklınızda oluşmaya başlamaktadır. Eski usul sokak sokak gezerek veya kulaktan dolma bilgiler üzerine yurt tercihi yaptırma dönemleri gelişen teknoloji ile rafa kalkmıştır. Eyurtlar sitesini ziyaret ederek hangi ilde yurt tercihinde bulunacak iseniz birkaç dakikada kolayca ekranınızda listeleyebilmektesiniz. Eyurtlar sayesinde oturduğunuz yerden dilediğiniz kadar yurt seçeneğini inceleyebileceksiniz.

Rize Yurt Fiyatları 2021


Uzun süreleri yaşam alanları için tercihte bulunurken kalacak olan kişinin bu mekânı sevmesi oldukça önemlidir. Çünkü bu yurtlar artık kişilerin evi gibi olmaktadır. En unutulmaz üniversite anıları bu yurtlarda yaşanmaktadır. Rize yurt konusunda pek çok seçeneği kolaylıkla bulabileceğiniz bir şehirdir.

Hayal ettiğiniz gibi bir odada kalabilmek için Eyurtlar sitesini inceleyerek istediğiniz gibi detayları kendiniz belirlemektesiniz. Kaç kişilik oda olacak, etüt odası var mı, TV odası, internet, sıcak su, servis, yemek, temizlik durumu, çamaşır odaları, hatta kişisel kullanım alanları var mı gibi pek çok sorunuz için Eyurtlar ile filtrelemeleri kolayca yaparak tam nokta atışı doğru yurt tercihinde bulunabilirsiniz.

Rize Yurt Fiyatları


Öğrenciler için kalacak yer olması ve buraya yapılacak olan ödemelerin miktarı çok önemlidir. Şehir dışında okumak demek her adım masraf demektir. Bu nedenle yurt fiyatları tercihler konusunda çok büyük rol oynamaktadır. Rize yurt fiyatları konusunda farklı seçenekler bulunmaktadır. Belirlediğiniz detaylar vs yurt fiyatlarında belirleyici olmaktadır. En net fiyatlara ulaşmak için yurda gitmenize veya telefon etmenize gerek kalamadan Eyurtlar üzerinden beğendiğiniz yurt için form doldurarak belirlediğiniz seçeneklerin olduğu odalar için en doğru fiyatı alabilmektesiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun Eyurtlar sayesinde hemen işlemleriniz yapabilmektesiniz. Teknolojinin ulaştırdığı son noktadan faydalanarak sizde günlerce bilmediğiniz bir şehirde yurt aramak yerine Eyurtlar üzerinden dilediğiniz şehirdeki tüm yurtları listeleyerek zamandan tasarruf edebilir ve birkaç dakikada tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rize şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Rize şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Rize yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Rize erkek yurtları ve Rize kız yurtları için olduğu kadar Rize öğrenci apartları için de durum aynı.

Rize Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Rize yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Rize 500 TL yurt, Rize 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Rize erkek yurtları ve Rize kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Rize şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır