Sinop Yurtları (Apartları) Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Eğitim hem temel bir ihtiyaç hem de gelişmenin anahtarıdır. Bir okulu kazandıktan sonra bu seferde nerede kalacak sorusu akla gelmektedir. İnternette aradığımız her sorunun cevabı bulunmaktadır. Bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar internete girmenin çok farklı yolları bulunmaktadır. Eyurtlar sitesinde aradığınız soruların cevaplarını bulabilir ve sizin için en uygun yurdu belirleyebilirsiniz. Sinop yurtları hakkında kız ve erkek öğrenciler için hazırlanmış yurt listesine bakarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sinop Öğrenci Yurtları


Sinop, Karadeniz'in tam ortasında bulunan Boztepe Burnu üzerine kurulmuş bir kenttir. Hem doğal güzellikleri hem de tarihi eserleri bakımından zengindir. Karadeniz'de denize girilebilen nadir yerlerden olup bölgenin tek doğal limanı burada bulunmaktadır. Sinop' ta merkez başta olmak üzere toplam dokuz ilçe bulunmaktadır. Nüfus yoğunluk ile merkezde yaşamaktadır.

İnaltı Mağarası, Sinop Kalesi, Karakum Plajı ve ülkemizin tek fiyordu olan Hamsilos Koyu görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Kamp yapmak isteyen, dağ sporları yapmak isteyen kişiler çok uygun bir bölgedir. Ulaşım karayolu ve şehre sadece 8 km uzakta bulunan havayolu ile sağlanmaktadır.

Sinop Yurt Fiyatları 2021


Sinop Üniversitesi'ni kazanan bir öğrencinin kayıt yapıldıktan sonra nerede kalacağı düşünülmeye başlanmaktadır. Güzelliklerinin yanında kaliteli ve güvenilir Sinop yurt hizmetleri ile öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eyurtlar sayfasına girerek bir yurtlar hakkında aranan bütün bilgiler bulunmaktadır. Sayfaya girdikten sonra il, ilçe, yurt tipi ve üniversite seçimi yapıldıktan sonra yurtlar liste halinde gelmektedir.

Gelen sayfanın sağ tarafında çeşitli özellikler ve filtrele bölümü bulunmaktadır. Hizmetler ve özel oda olmak üzere iki kategoride aradığınız özelliklere ulaşabilirsiniz. Otopark, spor salonu, fotokopi, kütüphane, çamaşır ve ütü odası, kahvaltı ve akşam yemeği başta olmak üzere çok sayıda hizmet bulunmaktadır.

Odaların özelliklerine baktığınız zaman banyo, sıcak su, kişisel dolap, yatağın tipi, tuvalet, kitaplık, çalışma masası, buzdolabı, çamaşır makinesinin bulunması gibi aradığınız özellikleri seçerek filtreleyebilirsiniz. Böylelikle aradığınız yurdu bulmuş olacaksınız. Sinop yurt fiyatları aranan özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Büyük şehirlere oran ile daha uygun olan yurt fiyatları hakkında incele butonuna basılması ile bir form çıkmaktadır. Bu formda bulunan bilgileri ve aradığınız özelliklerini belirterek net fiyatı öğrenebilirsiniz.

Sinop'ta konaklamanız için tavsiye ettiğimiz apart: Sinop Serra Erkek Öğrenci Apart Pansiyonu'dur.

Sinop şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Sinop şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Sinop yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Sinop erkek yurtları ve Sinop kız yurtları için olduğu kadar Sinop öğrenci apartları için de durum aynı.

Sinop Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Sinop yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Sinop 500 TL yurt, Sinop 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Sinop erkek yurtları ve Sinop kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Sinop şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Sinop Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Sinop Serra Erkek Öğrenci Pansiyon

Merkez, Sinop

Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermek amac

Sinop Serra Erkek Öğrenci Pansiyon

Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermek amacındayız.

İncele Whatsapp

Sinop Elit Erkek Öğrenci Pansiyonu

Merkez, Sinop

Sinop'ta sizler için hazırlanmış çok rahat ve özel apartlar.

Sinop Elit Erkek Öğrenci Pansiyonu

Sinop'ta sizler için hazırlanmış çok rahat ve özel apartlar.

Sinop Ozan Apart Kız Pansiyonu

Merkez, Sinop

Sinop'ta kız öğrenciler için oldukça rahat ve güvenli bir yurt olarak hizmet sunmaktayız.

Sinop Ozan Apart Kız Pansiyonu

Sinop'ta kız öğrenciler için oldukça rahat ve güvenli bir yurt olarak hizmet sunmaktayız.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır