Van Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Üniversiteyi kazanarak; üniversite hayatını yaşamak hemen her gencin hayalidir. Her genç hayalini sorunsuz ve en güzel şekilde yaşamak ister. Üniversiteli olmanın en büyün problemi kalacak yerdir. Gençler kadar aileler de kalacak yer konusunda oldukça tedirgindir. Kimlerin kaldığı, yaşam alanlarının konforu, giriş çıkış saatleri ve kurallar konusu gençler kadar anne babaları da yakından alakadar etmektedir. Günümüzde barınma konusunda üniversiteli gençlere sunuluna çok sayıda seçenek vardır. Devlet yurtları, özel yurtlar, apartlar ve öğrenci evleri en fazla talep gören seçeneklerdir. Öğrenciler aradıkları özelliklere uygun olan yurdu seçmelidir. Seçilen yurt öğrencinin hayatının daha düzenli ve mutlu olmasını sağlayacaktır. Van yurtları öğrenim hayatı boyunca öğrencilerin aradıkları ev huzurunu sunmaktadır.

Van Yurt Fiyatları 2021


Yurt arayışlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus güvenliktir. Öğrenci gece uyuduğu, değerli eşyalarını bıraktığı mekana güvenmelidir. Şayet bu güveni bulamazsa psikolojisinin bozulma ihtimali söz konusu olacaktır. Her an tedirgin olmak insan psikolojisinin bozulması için yeterli sebeptir. Van yurt yöneticileri ilk aşamada güvenliği maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Yurt içi ve dışı 24 saat boyunca güvenlik kameraları tarafından izlenmektedir. Güvenlik adına uygulanan bir diğer unsur ise yangın alarm sisteminin kurulmasıdır. Van yurtlarında yangın alarm sistemi bulunduğundan öğrenciler huzurlu bir şekilde uyuyabilmektedir. Yurtların üniversiteye yakın olması ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Yurtların bazıları çok yakın olduğundan hiç vasıta kullanmaya bile gerek kalmamaktadır. Nispeten uzak olanlar ise servis imkanı sunmaktadır. Servis özelliği olan yurtlar öğrencilerin konforunu daha da artırmaktadır.

Van Yurt Fiyatları


Yurtlarda tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik veya daha fazla kişilik odalar mevcuttur. Kalan kişi sayısı arttıkça Van yurt fiyatları düşmektedir. Tek kişinin kaldığı odanın ücreti ile 4 kişinin kaldığı oda ücreti aynı olmayacaktır. Yurt fiyatlarını değişmesinde kurumun sunduğu imkanlar önemli rol oynar. Örneğin odanın içinde tuvalet ve duş imkanın olması, her odada mini buzdolabının olması, yatakların bazalı olması, TV, ücretsiz wi-fi, spor alanlarının olması yurt konforunu artırdığı gibi ücreti de artırmaktadır. Seçim yapmadan önce öğrencinin öncelikle asla vazgeçemediği özellikleri belirlemesi gerekir. Başka birileri ile aynı odada kalamayan biri kuruma ilk olarak tekli oda olup olmadığını sormalıdır. Biraz daha yüksek fiyat ödeyerek tekliyi tercih etmelidir. Eyurtlar internet sayfası çok sayıda yurdun ayrıntılı bilgilerini takipçilerine sunmaktadır.

Van şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Van şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Van yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Van erkek yurtları ve Van kız yurtları için olduğu kadar Van öğrenci apartları için de durum aynı.

Van Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Van yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Van 500 TL yurt, Van 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Van erkek yurtları ve Van kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Van şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

10

Van City House/Lüks Yaşam Kız Apartları

Merkez, Van

10

0 Değerlendirme

Misafirlerimizin mutlu bir yaşam sürmeleri için Her bütçeye göre dizayn edilmiş apartımız birçok oda seçeneği sunmaktadır. 

Van City House/Lüks Yaşam Kız Apartları

10

Misafirlerimizin mutlu bir yaşam sürmeleri için Her bütçeye göre dizayn edilmiş apartımız birçok oda seçeneği sunmaktadır. 

5.8

City House Lüks Kız Öğrenci Apartı

İpekyolu, Van

5.8

0 Değerlendirme

Amacımız; misafirlerimize kendilerini en konforlu şekilde hissedecek memnuniyet odaklı bir işletme olmak, temiz, sessiz huzurlu bir çalışma ortamı ve sağlıklı bir yaşam merkezi sunmaktır.

City House Lüks Kız Öğrenci Apartı

5.8

Amacımız; misafirlerimize kendilerini en konforlu şekilde hissedecek memnuniyet odaklı bir işletme olmak, temiz, sessiz huzurlu bir çalışma ortamı ve sağlıklı bir yaşam merkezi sunmaktır.

6

Van Özel Açelya Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Van

6

3 Değerlendirme

Açelya Kız Yurdu Van’da öğrenim gören kız öğrencilerimiz için ‘kalacak yer’ sorununa profesyonel ve güvenilir bir çözüm arayışının sonucu olarak; 09 Eylül 2004 tarihinde ‘öğrenci yurdu’ olarak projele

Van Özel Açelya Kız Öğrenci Yurdu

6

Açelya Kız Yurdu Van’da öğrenim gören kız öğrencilerimiz için ‘kalacak yer’ sorununa profesyonel ve güvenilir bir çözüm arayışının sonucu olarak; 09 Eylül 2004 tarihinde ‘öğrenci yurdu’ olarak projelendirilen, yeni hizmet binası, çağdaş, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosu ile öğrenci ve veli

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır