Yalova Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Marmara Bölgesi'nin en güzel kentlerinden olan Yalova'da Yalova Üniversitesi bulunmaktadır. Deniz kenarında bulunan Yalova, İstanbul'a çok yakın bir mesafededir. Üniversite eğitiminin kaliteli olması, İstanbul'a yakın olması ve denize kıyısının olmasından dolayı Yalova öğrencilerin gözdesi bir kenttir. Eğitim ve öğretime önem veren Yalovalılar öğrencilerin barınması için çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.Yemek, temizlik ve güvenlik gibi unsurlardan dolayı Yalova yurtları sunulan seçenekler arasında en fazla tercih edilendir. Öğrenciler temizlik için zaman harcamak istemez. Temizlik yerine sosyal faaliyetlere katılmak veya ders çalışmayı seçerler. Yurtlarda odaların ve diğer yaşam alanlarının temizliği kurum tarafından görevlendirilen personel tarafından yapılmaktadır. Yurt idaresi tarafından temizliğin her gün yapılması, hijyen şartlarının yerine getirilmesi gibi konulara hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.

Yalova Yurt


Öğrenci denilince akla ders çalışma gelir. Yurt öğrencilerin artık evi konumunda olduğundan ders çalışma imkanlarının eksiksiz sağlanmış olması şarttır. Yalova yurt imkanları içerisinde odalarda her öğrenciye ait çalışma masası bulunmaktadır. Dileyen öğrenci odasında ders çalışabilir. Yanındaki arkadaşlarından rahatsız olacağını düşünenler ise ders çalışmak için özel olarak tasarlanmış etüt salonlarını tercih edebilir. Etüt salonları ve odalarında ses yalıtımı vardır. Odaların birbirinden etkilenmemesi düşünülmüştür. Böylece daha konforlu alanlar elde edilmiştir. Teknolojinin eğitimde aktif olarak kullanılmasından dolayı yurtlarda bilgisayar ve ücretsiz wi-fi imkanı bulunmalıdır. Ücretsiz wi-fi ve bilgisayar olması öğrencileri ek masraftan kurtaracaktır.

Yalova Yurt Fiyatları 2021


Yurtlarda öğrencilere sunulan imkanlara karşılık belli bir ücret talep edilir. Talep edilen ücret kurumun sunduğu imkanlara göre değişiklik gösterir. Yalova yurt fiyatları üzerinde odada kalacak kişi sayısı etkilidir. 2 ve daha fazla öğrencinin kalacağı odalar olduğu gibi tek kişilik odalar da mevcuttur. Tek kişilik odaların içerisinde genellikle tuvalet ve banyosu bulunur. Tek kişilik odalar daha yüksek konfor sunduğundan ücret olarak da yüksektir. 2 veya daha fazla kişilik odalar ise daha düşüktür.Ücreti etkileyen bir diğer husus yemektir. Öğün sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Yurdun okula yakın olması öğrencilerin aradığı bir özelliktir. Yakınlık konusu fiyatın fark etmesine neden olur. Fakat ekstra yol masrafı ödenmeyeceğinden yüksek dahi olsa yakın olan tercih edilmelidir. Eyurtlar web sayfasının hemen her bütçeye uygun bir şekilde hizmet sunan yurtları takipçilerine sunduğu bilinmektedir.

Yalova şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Yalova şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Yalova yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Yalova erkek yurtları ve Yalova kız yurtları için olduğu kadar Yalova öğrenci apartları için de durum aynı.

Yalova Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Yalova yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Yalova 500 TL yurt, Yalova 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Yalova erkek yurtları ve Yalova kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Yalova şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Yalova Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Yalova Vizyon Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

  Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu ve konforlu, başarılı bir eğitim hayatı için hizmet veren yurdumuz;  Yalova halkı ve değerli Yalova Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte gurur duymak

Yalova Vizyon Kız Öğrenci Yurdu

  Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu ve konforlu, başarılı bir eğitim hayatı için hizmet veren yurdumuz;  Yalova halkı ve değerli Yalova Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte gurur duymaktadır. 

Yalova İlkem Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

 Özel İlkem Erkek Öğrenci Yurdu sizler için en iyi imkanları sağlamayı kaliteye önem vererek hedef edinmiştir.

Yalova İlkem Erkek Öğrenci Yurdu

 Özel İlkem Erkek Öğrenci Yurdu sizler için en iyi imkanları sağlamayı kaliteye önem vererek hedef edinmiştir.

Yalova Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

2005 yılından beri hizmetinizde olan Yalova Elif Kız Yurdu, yenilenen Kız Öğrenci Yurdu ve yeni yapılmış olan Erkek Öğrenci Yurdu binası ile uzun yıllardır Yalova'nın 1 numaralı yurdu olarak hizme

Yalova Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

2005 yılından beri hizmetinizde olan Yalova Elif Kız Yurdu, yenilenen Kız Öğrenci Yurdu ve yeni yapılmış olan Erkek Öğrenci Yurdu binası ile uzun yıllardır Yalova'nın 1 numaralı yurdu olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Fırsat
Cazip fiyatlarla rezervasyon yapmak için giriş yapın, fırsatları kaçırmayın! Giriş yap
Fırsat
Cazip fiyatlı rezervasyonlar için giriş yapın!
Giriş yap

Yalova Özel Elif Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

Yalova Özel Elif Erkek Öğrenci Yurdu'ndan Yalova Üniversitesi Merkez kampüsüne her saat ücretsiz servisimiz bulunuyor.

Yalova Özel Elif Erkek Öğrenci Yurdu

Yalova Özel Elif Erkek Öğrenci Yurdu'ndan Yalova Üniversitesi Merkez kampüsüne her saat ücretsiz servisimiz bulunuyor.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır