Balıkesir Altıeylül Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Altıeylül ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Altıeylül ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Altıeylül için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Altıeylül yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Altıeylül erkek yurtları ve Altıeylül kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Altıeylül Yurt Oda Fiyatları

Altıeylül yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Altıeylül erkek yurtları ve Altıeylül kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

10

Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Altıeylül, Balıkesir

10

1 Değerlendirme

Özel Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu olarak, öğrencilerimiz için gurbette bir memleket oluşturma gayesiyle yola çıktık. İstedik ki öğrencilerimize çatımız altında bir yuva sıcaklığının yanı sıra, üniver

Balıkesir Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

10

Özel Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu olarak, öğrencilerimiz için gurbette bir memleket oluşturma gayesiyle yola çıktık. İstedik ki öğrencilerimize çatımız altında bir yuva sıcaklığının yanı sıra, üniversite hayatının bütün keyifli ayrıcalıklarını da sunalım.

Hak Halil Kasapoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Altıeylül, Balıkesir

Balıkesir ilinde yüksek öğrenim kurumlarından birinde kayıtlı bulunan ve barınacak bir yeri olmayan öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını Özel Öğrenci Yurtlar Yönetmeliği’ ne uygun ve hiçbir şekilde kar

Hak Halil Kasapoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir ilinde yüksek öğrenim kurumlarından birinde kayıtlı bulunan ve barınacak bir yeri olmayan öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını Özel Öğrenci Yurtlar Yönetmeliği’ ne uygun ve hiçbir şekilde kar amacı gütmeyen makul bir ücretle veya ücretsiz olarak karşılanmasıdır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır