Kütahya Altıntaş Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Altıntaş ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Altıntaş ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Altıntaş için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Altıntaş yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Altıntaş erkek yurtları ve Altıntaş kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Altıntaş Yurt Oda Fiyatları

Altıntaş yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Altıntaş erkek yurtları ve Altıntaş kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Altıntaş yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük Altıntaş yurt fiyatı: 3000 TL
En yüksek Altıntaş fiyatı: 5000 TL fiyat aralığındadır.

Daha fazla

Altıntaş Arzum Kız Öğrenci Yurdu

Altıntaş, Kütahya

2009 yılında yapılan yeni binamızda Gençlik ve Spor Bakanlığ'na bağlı olarak Altıntaş Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrencilerimize 1. sınıf yurt statüsünde "Altıntaş Arzum Kız Öğrenci Yurdu" olar

Fiyatları sadece üye olanlar görebilir

1 ile 4 kişilik odalar

Altıntaş Arzum Kız Öğrenci Yurdu

2009 yılında yapılan yeni binamızda Gençlik ve Spor Bakanlığ'na bağlı olarak Altıntaş Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrencilerimize 1. sınıf yurt statüsünde "Altıntaş Arzum Kız Öğrenci Yurdu" olarak hizmet vermeye başladık..


1 ile 4 kişilik odalar

Fiyatları sadece üyelerimiz görebilir

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır