İstanbul Ataşehir Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir ilçesinde çok sayıda yurt bulunmaktadır. Kız ve erkek öğrencilere özel olarak düzenlenmiş olan yurtların sayısının fazla olasında ilçede bulunan üniversite sayısı etkilidir. İstanbul Ataşehir yurtları Galatasaray, Marmara, Yıldız Teknik, Acıbadem, Doğuş, Gedik, Aydın, Medipol, Koç, Maltepe, Okan, Özyeğin, Piri Reis, Üsküdar, Yeditepe, Medeniyet üniversitelerine hitap etmektedir. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu ve Adıgüzel Meslek Yüksekokulu öğrencileri de bölgedeki yurtlardan istifade etmektedir. Devlet yurtlarının yanında özel yurtlar ve apartlar hizmet vermektedir. Öğrencinin kaldığı yerde mutlu ve huzurlu olması eğitim hayatını direkt olarak etkiler. Çünkü kaldığı yurtta ders çalışacak, kaldığı yerde kendini evinde gibi hissedip rahat olacaktır.

Ataşehir Yurtlarının Sunduğu İmkanlar


Kız veya erkek olması fark etmeksizin öğrencilerin güvenlikleri çok önemlidir. Bundan dolayı ilçede bulunan yurtlar öncelik olarak güvenliği maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Yurdun içi ve dışı 24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Giriş ve çıkışlarda kameralı kontrol yapılmaktadır. Kartlı giriş yapıldığından yurtta kalmayan birinin asla giriş yapması mümkün değildir. Misafir olarak gelen kişilere misafir kartı verilerek yurda kabul edilir.

Yangın merdiveni bulunan yurtların her biri deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Katlara asansörlerle çıkılır. Su deposu bulunduğundan kesinti yaşanmaz. 24 saat boyunda sıcak su kullanılabilir. 24 saat merkezi sistem ısıtmayla ısınılır. TV'lerde merkezi uydu yayını bulunur. Ücretsiz wi-fi ise sınırsız olup her an kullanıma hazırdır.

Ataşehir Yurtlarının Fiyatları Nasıldır?Ataşehir ilçesindeki yurtların fiyatları net şu kadardır deme imkanı yoktur. Her yurdun fiyatı farklıdır. Ataşehir yurt fiyatları üzerinde yemek, konum, dekorasyon, kalınan kişi sayısı, sunulan sosyal imkanlar etkilidir. Yurtlarda sabah, öğle ve akşam yemek bulunur. Fakat öğrenci kendi yiyeceği yemek öğünlerini kendi seçer. Bazı yurtlarda fiyata yemek ücreti hiç karıştırılmaz. Öğrenci yemek karı alır. İçine para yükler. Yediği yemeği kartıyla öder.

Okula yakın olması veya uzak olanlarda servis imkanın bulunması fiyatları değiştirir. Yol masrafı vermek ve yol yorgunluğu yaşamak istemeyenler yakın konumdaki yurtları tercih eder. Yurt odalarının bazıları kalabalık olmaktadır. Bir veya iki kişilik odalar kalabalık odalara göre daha pahalıdır. Fitness veya çeşitli sporların yapılacağı salonları bulunan yurtlar daha yüksek fiyatlı olmasına rağmen popülerdir.
İstanbul şehrine bağlı Ataşehir ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Ataşehir ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Ataşehir için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ataşehir yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Ataşehir erkek yurtları ve Ataşehir kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Ataşehir Yurt Oda Fiyatları

Ataşehir yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber 700 TL ile 3250 TL arasında değişiyor.İstanbul şehrindeki Ataşehir erkek yurtları ve Ataşehir kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Ataşehir yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük Ataşehir yurt fiyatı: 12500 TL
En yüksek Ataşehir fiyatı: 18000 TL fiyat aralığındadır.

Daha fazla

8.4

Hanımağa Özel Kız Öğrenci Yurdu

Ataşehir, İstanbul Öne Çıkan Rezervasyon yapılabilir

8.4

6 Değerlendirme

Hanımağa kız yurdu; Ataşehir'in en güzide kız öğrenci yurtlarından birisidir. Metroya 5 dakika yürüme mesafesinde. Deniz manzaralı terasımızda açık büfe kahvaltı ücretsiz olup kurumun ikramıdır.

Popüler Bu hafta 167 defa incelendi

12,500 TL

1 ile 6 kişilik odalar

Hanımağa Özel Kız Öğrenci Yurdu

8.4

Popüler ! Bu hafta 167 defa incelendi

Hanımağa kız yurdu; Ataşehir'in en güzide kız öğrenci yurtlarından birisidir. Metroya 5 dakika yürüme mesafesinde. Deniz manzaralı terasımızda açık büfe kahvaltı ücretsiz olup kurumun ikramıdır.

Rezervasyon yapılabilir
İncele Whatsapp

Kredi Kartına 12 Taksit

Fiyat 12,500 TL

Gazi-5 Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu

Ataşehir, İstanbul

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bulacaksınız. Yurdumuz, turnike kart geçişli, 24 saat gece ve gündüz kamera sistemi ve özel güvenlikle koruna

Gazi-5 Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle kendinizi daha güvenli, huzurlu bir aile ortamında bulacaksınız. Yurdumuz, turnike kart geçişli, 24 saat gece ve gündüz kamera sistemi ve özel güvenlikle korunan bir yurttur.

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır