İstanbul Bahçelievler Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

İstanbul’un bir ilçesi olan Bahçelievler Avrupa yakasındadır. Komşuları Batıda Küçükçekmece, güneyinde Bakırköy, doğusunda Güngören, kuzeyinde Bağcılar’dır. Bakırköy’den 1992 yılında ayrılarak ilçe olan Bahçelievler’in 11 tane mahallesi vardır. Günümüzde köy ve bucağın bulunmadığı ilçenin topraklarında 1950’lı yıllara kadar Yenibosna ve Kocasinan köyleri vardı. Bakırköy’ün eski E-5 istikametine büyümesi ile Bahçelievler oluşmuştur.
Nüfusu 1960’lı yıllardan itibaren hızla artış gösteren ilçede turistik birçok mekan bulunmaktadır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ilçenin nüfusunda artış gözlenir. Siyavuş Paşa Kasrı ( Havuzlu Köşk ve Çeşmesi olarak da bilinir), Çobançeşme Köprüsü ve Çoban Çeşmesi, Soğanlı Çeşmesi, Viran Saray (Viran Bosna olarak da bilinir) bilinen en önemli gezilecek yerlerdir.

Bahçelievler ilçesinde birçok üniversitenin çeşitli fakülteleri yer almaktadır. İstanbul Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık Okulu ve Diş Hekimliği Fakültesi, Kadir Has Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu öğrencilerine ilçede çok çeşitli yurt imkanı sunulmaktadır. Farklı imkanlara sahip olan yurtların ekonomik yönü de değişmektedir.


İstanbul Bahçelievler Yurtları


Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına öncelik tanınması bireylerin barındığı yerde mutlu ve huzurlu olmasını sağlar. Hizmetlerin kusursuz olması için çalışan personellerin bulunduğu yurtlar kız ve erkek olarak ikiye ayrılır. Devlet yurtlarının yanında özel yurtlar da konaklama için bir seçenek olarak sunulmuştur. İstanbul Bahçelievler yurtları öğrencilerin ev sıcaklığını hissedecekleri şekilde dekore edilmiştir.
Öğrenci yurt odasında olmasına rağmen kendini evinde ve odasında gibi hisseder. İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan Bahçelievler ilçesi sınırlarında birçok üniversite yer alır. İlçedeki yurtlar Arel, Aydın, Kültür, Kadir Has, Yeni Yüzyıl, Ayvansaray, Yıldız Teknik, Marmara ve İstinye üniversitelerinde okuyan öğrencilere hitap etmektedir. Yurtların bazıları bu üniversitelerde yüksek lisans eğitimi alan akademisyenlere de yer vermektedir.

Bahçelievler Yurt Fiyatları


Aile sıcaklığını ve otel konforunu sunan yurtlarda öğrencilere çeşitli hizmetler sunulur. Sunulan hizmetler yurttan yurda değişmektedir. Çağdaş ve modern tasarımlara sahip olan yurt odalarında sunulan hizmetler arasında;

" Tekli odalarda banyo ve wc
" Ortopedik yataklı bazalı yatak
" Çalışma masası, sandalye ve kütüphane
" Elbise dolabı
" Merkezi ısıtma
" 24 saat sıcak su
" 24 saat kesintisiz kablolu ve kablosuz internet
" TV bağlantısı, uydu sistemli LCD ekran TV
Yurtlar deneyimli yöneticiler tarafından yönetildiğinden öğrencilerin sorunları anında çözüme kavuşturulur. ISO 9001 kalite standartları sertifikasına sahip olan yurtlarda görev yapan personellerin hepsi deneyimli ve niteliklidir. Öğrencilerin güvenliğini sağlamak için yurdun içi ve dışı 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

İstanbul Bahçelievler Yurt Fiyatları ve İmkanları


İstanbul metropol bir kent. Doğal olarak kentte yaşam masraflıdır. Büyük şehir her gelirden öğrencilerin barınmasına imkan tanımaktadır. Devlet yurtları özel yurtlara göre biraz daha uygundur. Daha modern ve daha çok imkan arayışında olanlara özel yurt tavsiye edilir. İstanbul Bahçelievler yurt fiyatları, mekanın konforuna ve sunduğu imkanların fazlalığına göre değişir.
Üniversitelere uzak ve biraz daha az imkana sahip olan yurtlar daha düşük ücretlidir. Çünkü büyük kentte hiçbir öğrenci saatlerini yollarda harcamak istemez. Bunun için yakın yurtları tercih eder. Fakat uzak olmasına rağmen servis konforu sunan yurtlar vardır. Servisin yanında spor ve fitness salonu, tek kişilik oda gibi imkanlar ücrete yansımaktadır.
şehrine bağlı Bahçelievler ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Bahçelievler ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Bahçelievler için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bahçelievler yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Bahçelievler erkek yurtları ve Bahçelievler kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Bahçelievler Yurt Oda Fiyatları

Bahçelievler yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Bahçelievler erkek yurtları ve Bahçelievler kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Şirinevler Özel Kız Öğrenci Yurdu

Bahçelievler, İstanbul

Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışıyla, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmet sunmak amacındayız. Güleryüzlü, saygılı ail

Şirinevler Özel Kız Öğrenci Yurdu

Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışıyla, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmet sunmak amacındayız. Güleryüzlü, saygılı aile ortamında, yabancı gibi değil, dost sıcaklığında, güvende ve evinizde olduğunu hissettirerek, müke

Han Öğrenci Apart Evleri

Bahçelievler, İstanbul

Modern yaşam merkeziniz, Yenibosna’nın kalbinde, Star City AVM’ye yürüme mesafesinde ve Havalimanı’na 5 dakika uzaklıktadır. Özel Ring Servislerimiz ile toplu taşıma merkezlerine ulaşım imkanı sağlanm

Han Öğrenci Apart Evleri

Modern yaşam merkeziniz, Yenibosna’nın kalbinde, Star City AVM’ye yürüme mesafesinde ve Havalimanı’na 5 dakika uzaklıktadır. Özel Ring Servislerimiz ile toplu taşıma merkezlerine ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Nil Şirinevler Erkek Öğrenci Apart

Bahçelievler, İstanbul

Apartımız öğrenciler kadar görevine yeni başlamış veya geçici görev ile İstanbul'a gelmiş polis, hakim, doktor vb. devlet memurları için de devlet kurumlarına ulaşım açısından yakın bir lokasyon d

Nil Şirinevler Erkek Öğrenci Apart

Apartımız öğrenciler kadar görevine yeni başlamış veya geçici görev ile İstanbul'a gelmiş polis, hakim, doktor vb. devlet memurları için de devlet kurumlarına ulaşım açısından yakın bir lokasyon da bulunmaktadır. 

Bahçelievler Özel Elit Kız Yurdu

Bahçelievler, İstanbul

Bahçelievlerde elit bir yaşam sunan,Elit Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilere 3 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Özel Elit Kız Yurdu

Bahçelievlerde elit bir yaşam sunan,Elit Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilere 3 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Elit Özel Kız Öğrenci Apartı

Bahçelievler, İstanbul

Tek kişilik yüksek standarttaki, modern odalarımızda yatak; çift kapaklı gardolap, çalışma masası, sandalye, komidin mevcuttur. Odalarımız, evinizdeki konfor ve sıcaklığı aratmayacak kusursuz rahatlık

Elit Özel Kız Öğrenci Apartı

Tek kişilik yüksek standarttaki, modern odalarımızda yatak; çift kapaklı gardolap, çalışma masası, sandalye, komidin mevcuttur. Odalarımız, evinizdeki konfor ve sıcaklığı aratmayacak kusursuz rahatlıktadır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır