İstanbul Bayrampaşa Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Öğrencilerin üniversiteyi kazanması büyük bir mutluluktur. Kazanma mutluluğunu nerde kalacak sorusunun getirdiği kaygı takip eder. Bayrampaşa, İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biridir. İstanbul'da binlerce üniversiteli vardır. Ülkemizdeki en fazla üniversiteye sahip kenti olduğundan barınma için kolay yer bulunur. İstanbul Bayrampaşa yurtları kız ve erkeklere ayrı ayrı hizmet vermektedir. Devlete ait KYK'ların yanında özel yurtlar da vardır.
Özel yurtlar KYK'lara göre daha fazla imkana sahiptir. Yurtlarda öğrencilere öğünler hazır olarak sunulur. Yemekler yurdun kendi bünyesinde yapılır veya anlaşma yapılan bir yemek şirketi tarafından yapılır. Öğrencilerin yemek kartları vardır. Yemek kartlarına para yüklerler. Yedikleri öğünlerin ücretini karttan öderler. Yemeğini kendi yapmak isteyenler daha çok apartları tercih etmektedir.

İstanbul Bayrampaşa Yurt Fiyatları


İnsanın barınacağı yerde aradığı en önemli husus temizlik ve hijyendir. Çok fazla insanın bir arada kaldığı yerde hijyene özen gösterilmelidir. Bayrampaşa yurtlarında düzenli temizlik yapılmaktadır. Nitelikli ve deneyimli personel tarafından yapıldığından öğrenciler her zaman yurtlarını ve odalarını tertemiz görmektedir. Öğrenciler ve aileleri için önemli olan bir diğer husus da güvenliktir.
Güvenliğin sağlanması için yurdun içi ve dışı 7/24 güvenlik kameraları tarafından takip edilmektedir. Gece güvenliği için özel güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Gündüz görevlilerinin yanında yurda giriş ve çıkışlar kartla yapılmaktadır. Yurt sakini olmayan bir kişinin girmesi imkansızdır. Öğrencilerin misafir olarak getirdikleri arkadaşları yetkili birimden iznini ve kartını alıp ancak öyle içeri girebilir.

Bayrampaşa Yurt Fiyatları


Barınanların her türlü istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak donatılmış olan İstanbul Bayrampaşa yurtları fiyatları imkanlara göre belirlenir. Yurtlarda tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olarak tasarlanmıştır. Daha kalabalık odalar nadiren görülmektedir. Otel konforunda dekore edilen tek kişilik odaların içinde özel WC ve duş bulunur. Çalışma masası, kitaplık, bazalı yatak ve buzdolabı gibi imkanların bulunduğu tek kişilik odaların fiyatıyla dört kişilik odaların ücreti aynı değildir. Dört kişilik odalarda bulunan öğrenciler de yurdun spor salonu, fitness salonu, ücretsiz internet, sıcak su gibi büyün imkanlarından yararlanır. Fakat tek kişi olmak daha konforlu olduğundan fiyatı etkiler.
İstanbul şehrine bağlı Bayrampaşa ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Bayrampaşa ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Bayrampaşa için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bayrampaşa yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Bayrampaşa erkek yurtları ve Bayrampaşa kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Bayrampaşa Yurt Oda Fiyatları

Bayrampaşa yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber 700 TL ile 3250 TL arasında değişiyor.İstanbul şehrindeki Bayrampaşa erkek yurtları ve Bayrampaşa kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Münevver Eren Özel Kız Öğrenci Yurdu

Bayrampaşa, İstanbul

5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Eren Kız Öğrenci Yurdu, bazı üniversitelere servis hizmeti ile öne çıkıyor

Münevver Eren Özel Kız Öğrenci Yurdu

5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Eren Kız Öğrenci Yurdu, bazı üniversitelere servis hizmeti ile öne çıkıyor

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır