İstanbul Bayrampaşa Yurtları & Bayrampaşa Yurt Fiyatları

Öğrencilerin üniversiteyi kazanması büyük bir mutluluktur. Kazanma mutluluğunu nerde kalacak sorusunun getirdiği kaygı takip eder. Bayrampaşa, İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biridir. İstanbul'da binlerce üniversiteli vardır. Ülkemizdeki en fazla üniversiteye sahip kenti olduğundan barınma için kolay yer bulunur. İstanbul Bayrampaşa yurtları kız ve erkeklere ayrı ayrı hizmet vermektedir. Devlete ait KYK'ların yanında özel yurtlar da vardır.
Özel yurtlar KYK'lara göre daha fazla imkana sahiptir. Yurtlarda öğrencilere öğünler hazır olarak sunulur. Yemekler yurdun kendi bünyesinde yapılır veya anlaşma yapılan bir yemek şirketi tarafından yapılır. Öğrencilerin yemek kartları vardır. Yemek kartlarına para yüklerler. Yedikleri öğünlerin ücretini karttan öderler. Yemeğini kendi yapmak isteyenler daha çok apartları tercih etmektedir.

İstanbul Bayrampaşa Yurt Fiyatları 2020


İnsanın barınacağı yerde aradığı en önemli husus temizlik ve hijyendir. Çok fazla insanın bir arada kaldığı yerde hijyene özen gösterilmelidir. Bayrampaşa yurtlarında düzenli temizlik yapılmaktadır. Nitelikli ve deneyimli personel tarafından yapıldığından öğrenciler her zaman yurtlarını ve odalarını tertemiz görmektedir. Öğrenciler ve aileleri için önemli olan bir diğer husus da güvenliktir.
Güvenliğin sağlanması için yurdun içi ve dışı 7/24 güvenlik kameraları tarafından takip edilmektedir. Gece güvenliği için özel güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Gündüz görevlilerinin yanında yurda giriş ve çıkışlar kartla yapılmaktadır. Yurt sakini olmayan bir kişinin girmesi imkansızdır. Öğrencilerin misafir olarak getirdikleri arkadaşları yetkili birimden iznini ve kartını alıp ancak öyle içeri girebilir.

Bayrampaşa Yurt Fiyatları


Barınanların her türlü istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak donatılmış olan İstanbul Bayrampaşa yurtları fiyatları imkanlara göre belirlenir. Yurtlarda tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olarak tasarlanmıştır. Daha kalabalık odalar nadiren görülmektedir. Otel konforunda dekore edilen tek kişilik odaların içinde özel WC ve duş bulunur. Çalışma masası, kitaplık, bazalı yatak ve buzdolabı gibi imkanların bulunduğu tek kişilik odaların fiyatıyla dört kişilik odaların ücreti aynı değildir. Dört kişilik odalarda bulunan öğrenciler de yurdun spor salonu, fitness salonu, ücretsiz internet, sıcak su gibi büyün imkanlarından yararlanır. Fakat tek kişi olmak daha konforlu olduğundan fiyatı etkiler.

Daha fazla

5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Eren Kız Öğrenci Yurdu, bazı üniversitelere servis hizmeti ile öne çıkıyor

Münevver Eren Özel Kız Öğrenci Yurdu

5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Eren Kız Öğrenci Yurdu, bazı üniversitelere servis hizmeti ile öne çıkıyor

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72

Sitemizi kullanmaya devam etmeden önce Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini okumanız gerekmektedir