Ankara Etimesgut Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Etimesgut ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Etimesgut ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Etimesgut için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Etimesgut yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Etimesgut erkek yurtları ve Etimesgut kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Etimesgut Yurt Oda Fiyatları

Etimesgut yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Etimesgut erkek yurtları ve Etimesgut kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Etimesgut, Ankara

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda za

Pozitif Suites Öğrenci Yaşam Merkezi

Pozitif Suites’in ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan ve bütün faturalar dahil olarak kiralayabileceğiniz stüdyo dairelerinde öğrenciliğin keyfini çıkartırken üniversitelere yakın konumuyla yolda zaman ve enerji harcamazsınız.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır