Giresun Görele Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Görele ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Görele ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Görele için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Görele yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Görele erkek yurtları ve Görele kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Görele Yurt Oda Fiyatları

Görele yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Görele erkek yurtları ve Görele kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Giresun Görele Evim Kız Öğrenci Yurdu

Görele, Giresun

Görev anlayışımız gereği bizlere emanet olarak bırakılan çocuklarınızı, çocuklarımız olarak kabul etmekte kendimizi sizin yerinize bizler anne babası gibi görmekte, bu sayede yurdumuz sanki evimiz gib

Giresun Görele Evim Kız Öğrenci Yurdu

Görev anlayışımız gereği bizlere emanet olarak bırakılan çocuklarınızı, çocuklarımız olarak kabul etmekte kendimizi sizin yerinize bizler anne babası gibi görmekte, bu sayede yurdumuz sanki evimiz gibi aile yuvası özelliği kazanmaktadır. 

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır