Sakarya Kaynarca Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Kaynarca ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Kaynarca ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Kaynarca için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaynarca yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Kaynarca erkek yurtları ve Kaynarca kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Kaynarca Yurt Oda Fiyatları

Kaynarca yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Kaynarca erkek yurtları ve Kaynarca kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Kaynarca Akgünoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Kaynarca, Sakarya

Akgünoğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak, Sakarya Üniversitesi nin Kaynarca da olan meslek yüksek okulunun tam karşısında bulunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile ailenizin gözü arkada kalma

Kaynarca Akgünoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Akgünoğlu Kız Öğrenci Yurdu olarak, Sakarya Üniversitesi nin Kaynarca da olan meslek yüksek okulunun tam karşısında bulunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile ailenizin gözü arkada kalmayacaktır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır