İzmir Konak Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

İzmir deyince ilk akla gelen ilçelerinden biride Konak’tır. Konak her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği ve tarihe ev sahipliği yapan bir yerdir. İzmir’in sembollerinden olan Saat Kulesi, Konak Meydanı’na ev sahipliği yapmaktadır. Konak Meydanı’ndan sonra deniz havası almak için Kordon görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.
Kordon’da ise faytona binerek Konak turu yapılmaktadır. Gezilip görülmesi yerler bakımından çok zengin bir ilçedir. Kızlarağası Hanı, Kemeraltı Çarşısı ve Agora Antik Kenti ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bunların yanında çok sayıda cami bulunmaktadır. Milli mücadele atılan ilk kurşununun sembolü olan İlk Kurşun Anıtı da Konak’ın sembollerinden biridir. Konak’ta bulunan Tarihi Asansör’e giderek İzmir’in bütün manzarasını tepeden görebilirsiniz.

İzmir’in en işlek ve en hareketli ilçeleri arasında yer alan Konak; turistlerin de sıklıkla tercih ettikleri yerler arasında yer almaktadır. Konak’ta akşam güneşinin batışını seyretmek her zaman muhteşem görüntüleri de beraberinde getirir. Bununla birlikte bölgede öğrenci yurtları ve farklı pansiyon ve oteller de bulunduğu için ilçede konaklama imkanları da gelişmiş
şehrine bağlı Konak ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Konak ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Konak için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konak yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Konak erkek yurtları ve Konak kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Konak Yurt Oda Fiyatları

Konak yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Konak erkek yurtları ve Konak kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı.

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır