İzmir Konak Yurtları Konak Yurt Fiyatları

İzmir deyince ilk akla gelen ilçelerinden biride Konak’tır. Konak her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği ve tarihe ev sahipliği yapan bir yerdir. İzmir’in sembollerinden olan Saat Kulesi, Konak Meydanı’na ev sahipliği yapmaktadır. Konak Meydanı’ndan sonra deniz havası almak için Kordon görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Kordon’da ise faytona binerek Konak turu yapılmaktadır. Gezilip görülmesi yerler bakımından çok zengin bir ilçedir. Kızlarağası Hanı, Kemeraltı Çarşısı ve Agora Antik Kenti ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bunların yanında çok sayıda cami bulunmaktadır. Milli mücadele atılan ilk kurşununun sembolü olan İlk Kurşun Anıtı da Konak’ın sembollerinden biridir. Konak’ta bulunan Tarihi Asansör’e giderek İzmir’in bütün manzarasını tepeden görebilirsiniz.

İzmir’in en işlek ve en hareketli ilçeleri arasında yer alan Konak; turistlerin de sıklıkla tercih ettikleri yerler arasında yer almaktadır. Konak’ta akşam güneşinin batışını seyretmek her zaman muhteşem görüntüleri de beraberinde getirir. Bununla birlikte bölgede öğrenci yurtları ve farklı pansiyon ve oteller de bulunduğu için ilçede konaklama imkanları da gelişmiş

Daha fazla

İzmir Alsancak Erkek Öğrenci yurdumuz toplam 120 kişi kapasitelidir. Öğrenci yurdumuzda 1,3,4 kişilik odalar bulunmaktadır.

Alsancak Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Alsancak Erkek Öğrenci yurdumuz toplam 120 kişi kapasitelidir. Öğrenci yurdumuzda 1,3,4 kişilik odalar bulunmaktadır.

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72

Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanımı yapılmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.