İstanbul Küçükçekmece Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Küçükçekmece ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Küçükçekmece ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Küçükçekmece için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Küçükçekmece yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Küçükçekmece erkek yurtları ve Küçükçekmece kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Küçükçekmece Yurt Oda Fiyatları

Küçükçekmece yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Küçükçekmece erkek yurtları ve Küçükçekmece kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

10

Hayal Kız Öğrenci Yurdu

Küçükçekmece, İstanbul

10

1 Değerlendirme

Yurdumuzda öğrencilerimiz için dinlenmek rahatlamak ve ders çalışmak için tüm detaylar düşünüldü. 24 saat açık sessiz ders çalışma alanımız vize dönemlerinde öğrencilerimizin imdadına yetişirken dinle

Hayal Kız Öğrenci Yurdu

10

Yurdumuzda öğrencilerimiz için dinlenmek rahatlamak ve ders çalışmak için tüm detaylar düşünüldü. 24 saat açık sessiz ders çalışma alanımız vize dönemlerinde öğrencilerimizin imdadına yetişirken dinlenme odalarımızda ise film izleyip derslerin stresinden uzaklaşabilirler.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır