İstanbul Pendik Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

İstanbul nüfusu kalabalık olduğu gibi üniversitelerin de cazibe merkezi. Yurt içinden ve yurt dışından gelen öğrencilerle Türkiye'nin en kalabalık öğrencisini barındıran ili kapsamındadır. Devlet ve özel üniversitelerin çokluğu ve devlet yurtlarının azlığı gibi nedenler istanbul özel yurt sayısını artıran faktörler olmuştur. 

İstanbul'da Pendik Yurtlarını Nasıl Bulabilirim ?
Öğrenci aileleri üniversiteye yolladıkları çocuklarının güvenli bir ortamda kalmasını istedikleri için istanbul yurtları konusunda detaylı araştırmaya girerler. Titizlikle hazırlanan eyurtlar.com sitesi siz değerli ailelerin daha kolay arama yapmalarını hedefleyen bir platform. Peki site içerisinde neler var?  

Sen İsteğini Belirt Yurtlar Ayağına Gelsin !
Öncelikle çocuğunuz cinsiyetine göre istanbul yurt sayısını bulabiliyorsunuz. Detaylı filtrelendirme ile yüze yakın yurt arasından sizin istediğiniz yurt tiplerini bulabiliyorsunuz. Odadaki kişi sayısı, ısınması, ütü odası, havuzu vb. detaylandırmaları sağ taraftan (sidebar) yapabiliyorsunuz. Çocuğunuzun üniversitesini seçerek size en yakın üniversiteye göre yurtları bulabilmeniz de mümkün. Daha sonra sizin için sıralanan istanbul öğrenci yurtları arasından dilediğinizi inceleyebilmektesiniz. Filtreleme sayfasında İstanbul'u seçtikten sonra ilçe seçinin butonuna tıklayıp "Pendik" seçin. Yurtlar listelendikten sonra İncele yazısından önce size genel kullanıcıların beğeni ortalamasını da göstererek aklınızda bir ön fikir oluşmasını sağlamakta.  

Yurt Fiyatları Ne Kadar?
Bir üniversite şehri olan istanbul yurtlar bakımından da zengindir. Dolayısıyla fiyatlar bakımından da bir rekabet içerisine girmişlerdir. Fiyatlardaki en büyük farklılık konforla ve şehir merkezine yakınlığı olarak görünse de tüm özellikleri aynı olmasına rağmen fiyatlarında farklılık gösteren yurtlar da bulunmaktadır. İşte bu durumda bölgenizi seçerek size en yakın yurtların fiyatını da en üstteki formu doldurarak öğrenebilirsiniz. 
şehrine bağlı Pendik ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Pendik ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Pendik için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pendik yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Pendik erkek yurtları ve Pendik kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Pendik Yurt Oda Fiyatları

Pendik yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Pendik erkek yurtları ve Pendik kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı.

Bir Şans Daha Ver !

Eyurtlar.com'da kyk yurtlarının listelendiği sayfayı inceleyin.
Yüzlerce kyk yurdunun iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır