İstanbul Pendik Yurtları Pendik Yurt Fiyatları

İstanbul nüfusu kalabalık olduğu gibi üniversitelerin de cazibe merkezi. Yurt içinden ve yurt dışından gelen öğrencilerle Türkiye'nin en kalabalık öğrencisini barındıran ili kapsamındadır. Devlet ve özel üniversitelerin çokluğu ve devlet yurtlarının azlığı gibi nedenler istanbul özel yurt sayısını artıran faktörler olmuştur. 

İstanbul'da Pendik Yurtlarını Nasıl Bulabilirim ?
Öğrenci aileleri üniversiteye yolladıkları çocuklarının güvenli bir ortamda kalmasını istedikleri için istanbul yurtları konusunda detaylı araştırmaya girerler. Titizlikle hazırlanan eyurtlar.com sitesi siz değerli ailelerin daha kolay arama yapmalarını hedefleyen bir platform. Peki site içerisinde neler var?  

Sen İsteğini Belirt Yurtlar Ayağına Gelsin !
Öncelikle çocuğunuz cinsiyetine göre istanbul yurt sayısını bulabiliyorsunuz. Detaylı filtrelendirme ile yüze yakın yurt arasından sizin istediğiniz yurt tiplerini bulabiliyorsunuz. Odadaki kişi sayısı, ısınması, ütü odası, havuzu vb. detaylandırmaları sağ taraftan (sidebar) yapabiliyorsunuz. Çocuğunuzun üniversitesini seçerek size en yakın üniversiteye göre yurtları bulabilmeniz de mümkün. Daha sonra sizin için sıralanan istanbul öğrenci yurtları arasından dilediğinizi inceleyebilmektesiniz. Filtreleme sayfasında İstanbul'u seçtikten sonra ilçe seçinin butonuna tıklayıp "Pendik" seçin. Yurtlar listelendikten sonra İncele yazısından önce size genel kullanıcıların beğeni ortalamasını da göstererek aklınızda bir ön fikir oluşmasını sağlamakta.  

Yurt Fiyatları Ne Kadar?
Bir üniversite şehri olan istanbul yurtlar bakımından da zengindir. Dolayısıyla fiyatlar bakımından da bir rekabet içerisine girmişlerdir. Fiyatlardaki en büyük farklılık konforla ve şehir merkezine yakınlığı olarak görünse de tüm özellikleri aynı olmasına rağmen fiyatlarında farklılık gösteren yurtlar da bulunmaktadır. İşte bu durumda bölgenizi seçerek size en yakın yurtların fiyatını da en üstteki formu doldurarak öğrenebilirsiniz. 

Daha fazla

Aradığınız kriterlere uygun yurt bulunamadı İstanbul Özel Yurtları Görüntüleyin

Telif © 2015-2019. Tüm hakları saklıdır Merkez Mahallesi Sardunya Sokak Kağıthane/İstanbul 0850 349 98 18

Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanımı yapılmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.