Beşiktaş Republika Acedemic Öğrenci Apart

Beşiktaş Republika Acedemic Öğrenci Apart - Görsel 1

Beşiktaş Republika Acedemic Öğrenci Apart

Yeni hayatına başlarken Republika’yı seçmek için öyle çok nedenin var ki…
Republika’nın modern tasarımlı konforlu odalarında 5 yıldızlı otel standartlarında ağırlanırsın. Senin için çalışan, senin için düşünen, her konuda danışabileceğin, 24 saat hizmet alabileceğin sıcak, samimi, enerjik bir ekiple birliktesin. Zengin sosyal aktiviteler ile sadece öğrenciliği değil hayatı da dolu dolu yaşarsın. İstanbul’un saygın üniversitelerinin ve şehrin önemli noktalarının çok yakınındasın. 7/24 kamera sistemi ile korunan, elektronik kart girişli ve her alanda en son teknolojilerin kullanıldığı altyapı ile güvendesin.

Yüksek hızda ücretsiz internetle her zaman online’sın.
Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış Republika Fitness Center’da daima formdasın. Elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, internet ve temizlik masraflarıyla uğraşmaz, faturalarla boğuşmaz, sadece derslerine odaklanırsın.

 

Republika’da yemek daima hazırdır. Sana, sadece sabah, öğle ve akşam sunulan nefis seçenekler arasından seçim yapmak kalır.
Sinema odasında DVD keyfi mi, terasta havuz sefası mı? Dilersen oyun odasında birkaç set masa tenisi, bilardo ya da PlayStation seansı… Veya hobi odasında yaratıcılığını geliştireceğin uğraşlar… Hangisini seçersen seç, Republika’da iyi vakit geçirmenin bir yolunu mutlaka bulursun.


Özel olarak tasarlanmış rahat, sakin ve sessiz etüt odası ile Republika’da başarıyla aranda hiçbir engel kalmaz. Özel eşyaların için depo ve çamaşırların için çamaşırhane/ütü odasıyla ile her konuda pratik, her konuda rahatsın. Ve tabii en önemlisi Republika’nın çok renkli, çok sesli, çok keyifli ortamında farklı ülkeler, şehirler ve üniversitelerden gençlerle kuracağın dostluklar, yeni arkadaşlıklar için çok şanslısın.

 

NEDEN REPUBLİKA ?

 

1.Üniversitede rahat yaşamanın formülü.

Tamamıyla sana ait rahat bir oda, rahat bir kafa,  konforlu  bir bina,  bütün  ihtiyaçlarına  koşan   kalabalık  bir  kadro… Republika’daki hayatını bir yurt ya da otel odasıyla kıyaslamayı  düşünme bile. Evdeki rahatlığın ve konforun daha kısa bir  yapılacak işler listesiyle seni bekliyor.

 

2.Evine sağlık Republika!

Republika odanda ihtiyacın olabilecek her şeyi düşündü,  evinin eşyasını çoktan hazırladı. Bir masa ve sandalye, rahat mı rahat bir yatak, geniş bir dolap, gardırop, kitaplık, ayna… Kapı kapı gezip eşya aramak da yok, para harcamak da,  nakliye derdi de, usta kaprisi de. Kendi özel banyon, mutfağın ve daha fazlası. Yeni ev arkadaşların seni bekliyor.

 

3.İstersen şenlik,  istersen derslik!

Gürültü, karmaşa, düzensizlik… Sıradan yurt ortamlarının bir kabus haline  gelebileceğini biliyoruz. Republika’da öyle bir kaos ortamı yok. Kapını açıp partiye dahil oluyorsun, kapını kapatıp finale çalışıyorsun. Her şey de kapının arkasında kalıyor. Sakin ve sessiz odanda sınavına çalışıyorsun.

 

4.Gelin bizde çalışalım!

Final dönemi klasiği, toplanır hep beraber oturup çalışalım dersiniz  okuldaki kalabalık, kafedeki gürültü,kütüphanede sessizlik sendromu  bütün planlarınızı bozar. Republikalılar böyle bir durumda ne yapar? Atlar, evine gelir. Açar Seminer odasının kapısını,  ödevi de birlikte yapar, sınavı da birlikte geçer.

 

5.Republika’da evindesin,  evinde güvendesin

Republika’ya giden yol güvenlikten geçer. Güvenlik bizim işimiz!  Republika’da ilk işimiz, güvenli, olaysız, sakin bir ortamda yaşaman. Eşyalarını ve seni koruyan kameralar kayıtta, güvenlik görevlilerimiz kapıda,  odanda bulunan dahili iletişim sistemi parmaklarının ucunda. Anlayacağın, Republika’da her şey kontrol altında.

 

6.Faturasız hayat,  ne kadar rahat!

Öğrencilik hayatının hatta onu da geçelim bütün hayatının en büyük kabusu  faturalar burada yok. Hepsi bizde. Günde üç kez banyoya gir su faturasını dert etme, internette dilediğince dolaş yine fatura yok. Republika’da faturasız hayat, hayat gibi hayat!

 

7.Evini uzaklarda arama!

Republikalı olmanın en güzel yanlarından biri de uzun yolculukların,  trafiğin ve kaybedilen saatlerin hayatında olmaması. Bütün yerleşkelerimiz kampüslerin çevresinde. Kampüsünle arandaki yolu olabildiğince kısaltıyoruz,  sana zaman kazandırıyoruz. Üzgünüz amaRepublikalı’ysan hayatında trafikte satılan portakallar ve şarj aletleriolmayacak.

 

8.Burada herkes  senin gibi.

Burada herkes senin gibi. Aynı okullardan gelip, aynı okullaragidiyoruz. Aynı filmlerden, müziklerden, hikayelerden hoşlanıyoruz. Republika’da senle aynı yaşlarda ve aynı fikirlerde  onlarca kişi hemen yan odada. Yeni arkadaşlar, yeni hobiler, yeni hikayeler Republika’da seni bekliyor.

 

9.Anne eli değmiş gibi!

Annelerimizin yerini tabii ki tutmaz ama Republika’da  elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyoruz. Temizlik ve çamaşır hizmetleri gibi bir çok yorucu konuda sana yardımcı oluyoruz. Tişörtlerini yıkıyor, gömlekleriniütülüyoruz,  anne yemeği kadar olmasa da güzel mi güzel sofralarkuruyoruz.

 

10.Oturmaya mı geldik?

Genciz tabii kanımız da kaynıyor. Bu kadar genç toplanıp  kös kös oturmuyoruz. Republika’daki hayatında sürekli  eğlenceli bir şeyler olacak. Partiler, kültürel aktiviteler,  sürpriz etkinlikler… Gününün nasıl bu kadar dolu geçtiğine  sen de şaşıracaksın. Republika’da her şey var, bir  tek  sıkılmak yok.


Yurdun Hitap Ettiği Üniversiteler

Boğaziçi Üniversitesi
Galatasaray Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
Marmara Üniversitesi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Bahçeşehir Üniversitesi
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ana Sayfa
Balmumcu Mahallesi Mustafa Izzet Efendi Sok. No: 1 34349 Ortaköy
Telefon
0 212 318 34 34 Telefonu Göster
Telefon
Telefonu Göster
E-posta
İnternet Site
http://www.republika.com.tr


Bizi Değerlendirin

İşletme 0 defa puanlanmış

Temizlik

Çalışanlar

Teknolojik Yeterlilik

Kahvaltı / Yemek

Diğer Olanaklar

Fiyat/Fayda Dengesi

Genel Memnuniyet


Temizlik
Çalışanlar
Teknolojik Yeterlilik
Kahvaltı / Yemek
Diğer Olanaklar
Fiyat/Fayda Dengesi
Genel Memnuniyet

(Değerlendirme için üyelik gerekmez)

Bu işletmeyi yorumlayın !

Yorum yaparak öğrencilerin ön bilgi edinmesine yardımcı olun

Yorum yapmak için üye olun veya giriş yapın

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanımı yapılmaktadır.