Çapa Suit Kız Öğrenci Apart

Mail gönderip bekleme ! SMS Gönder Anında Cevaplansın !

975579

Eyurtlar.com'un ücretsiz hizmetidir.

Ana Sayfa
Şehremini Mah, Başvekil Cad. Hacamatçı Sok. No:1/B Çapa
Telefon
507 298 18 90
E-posta
apart@istanbulsuitapart.com
İnternet Site

Oda
İstanbul Suit Apartları, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, çalışma masası ve kitaplık, buzdolabı, LCD TV, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarımız oldukça geniş ve ferah olup öğrencilerimizin ders çalışabileceği oldukça rahat bir ortamdır…

Mutfak
İstanbul Suit Apartları’nın önemli bir ayrıcalığı da her katında bulunan modern mutfaklardır. Modern olarak düzenlenen mutfaklarımızda buzdolabı, fırın, bulaşık makinası, yemek masası ile sandalye gibi mutfağın temel malzemeleri bulunmaktadır. Apartlarımızda konaklayanlar, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğini burada yapıp yiyebilme imkanına sahiptir. 

İnternet 
Hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi de internettir. Apartlarımızda kablosuz internet sistemi bulunmakta olup öğrencilerimiz ücretsiz olarak internet hizmetimizde yararlanabilmektedir. 

Çamaşır ve Ütü
İstanbul Suit Apartları’nda konaklama ayrıcalığı kazananları, çamaşır yıkamayı sorun olmaktan çıkarıyoruz. Her katta bulunan çamaşır makinelerimiz ile ücretsiz olarak çamaşırlarınız yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz. 

Temizlik
Temizlik, önceliğimizdir. Deneyimli personellerimiz tarafından tüm kat ve odalarımız temizlenmektedir. Çamaşır yıkama hizmetimiz kapsamında, ortalama 15 günde bir öğrencilerimizin nevresimleri ücretsiz yıkanmaktadır.

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Konum bilgisi eklenmemiş

Bu Yurdu Puanlayın

Benzer Yurtlar

Özel Safir Fatih Kız Öğrenci Yurdu

Özel Safir Fatih Kız Öğrenci Yurdu

FATİH/İSTANBUL

(533) 421-4726

Topkapı Kız Öğrenci Yurdu

Topkapı Kız Öğrenci Yurdu

FATİH/İSTANBUL

(533) 692-3971

Özel Pera Kız Öğrenci Yurdu

Özel Pera Kız Öğrenci Yurdu

FATİH/İSTANBUL

(534) 855-1276

© 2017 Eyurtlar.com. Tüm hakları saklıdır.