Özkaya Lüks Pansiyon

Mail gönderip bekleme ! SMS Gönder Anında Cevaplansın !

937695

Eyurtlar.com'un ücretsiz hizmetidir.

Ana Sayfa
Gülbağ Cad. Çulluk Sk. No:5 Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
Telefon
(555) 897-7655
E-posta
İnternet Site
http://www.sislilukskonaklama.com/

Genel Bilgi

Şişli erkek öğrenci yurtları Pansiyonumuz özeldir, herhangi bir vakıf, cemaat veya derneğe bağlı değildir. Şahıs mülküdür. Yeni açılan yerimizde; A'dan Z'ye sizlerin rahatı için her şey düşünüldü. Toplam kapasitemiz 65 yataklıdır.

Bize en yakın üniversiteler BAHÇEŞEHİR hazırlık bölümü (Ali Samiyen Stadı yanı) HALİÇ ÜNİVERSİTESİ yürüme mesafesi 15 dakikadır ve BİLİM, BİLGİ, BAHÇEŞEHİR (BEŞİKTAŞ)TEK VESAİTLE GİDİLEBİLEN üniversitelerdir. YILDIZ ÜNİVERSİTELERİ, MİMAR SİNAN, BOĞAZİÇİ ne tek vesaitle gidilebiliyor. YAZ OKULLARI İÇİN YAZ DÖNEMİNDE AÇIĞIZ.şişli erkek öğrenci yurtları

Depreme dayanıklılık raporumuz mevcuttur ve itfaiyeden alınmış raporumuz mevcuttur.

Binamız yangın yönetmeliğine uygundur.

İmkânlar

Odalarımız tek kişilik ve iki kişiliktir. Her odada sınırsız ve ücretsiz internet bağlantısının yanı sıra telefon bağlantısı mevcuttur. Odalarımız öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde hazırlanmış olup, odalarımızda her öğrenci için gerekli tüm eşyalar mevcuttur. Ayrıca her odamızda KABLOLU TV mevcuttur. Odalarımızda Kablolu TV Yayını, LCD TV, Sandıklı baza ve banyo mevcuttur.

Her Odamızda Buzdolabı Mevcuttur.şişli erkek öğrenci yurtları

Avantajlar

Yeni açılmış olduğundan her şey baştan aşağı yenidir. Tecrübeli personelimiz öğrencilerimize 24 saat güvenli ve huzurlu hizmet sunmaktadır. Binamız asansörlüdür. 24 saat sıcak suyu, kalorifer, sınırsız kablosuz internet ve televizyon salonumuz mevcuttur. Çamaşırhanemiz mevcut olup ütü yapılmaktadır. Geliş ve gidiş saatleri serbesttir.

SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ EYLÜL ayından itibaren verilmektedir. Ayrıca fast food tarzı aperatifler verilmektedir.şişli erkek öğrenci yurtları Market ve bakkal fiyatına içecek ihtiyaçları buzdolaplarımızda mevcuttur. 24 SAAT İNTERNETTEN KAMERA İZLEME OLANAĞI MEVCUTTUR. Etkinlikler Digitürk yayını mevcuttur. Futbol sezonunda maçları ücretsiz seyretme imkanı sunulmaktadır

Ulaşım

Mecidiyeköy merkeze yürüyerek 10-15 dakikada mesafededir. Gülbağ son durağa 20 m mesafededir. En yakın belirli bilinen Profilo alışveriş merkezine yakınlığıdır.

http://www.sislilukskonaklama.com/

İLETİŞİM

0 212 211 78 65

Cep:0 538 4538463

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Konum bilgisi eklenmemiş

Bu Yurdu Puanlayın

Benzer Yurtlar

Özkaya Lüks Pansiyon

Özkaya Lüks Pansiyon

ŞİŞLİ/İSTANBUL

(555) 897-7655

Sabiha Hanım - Şişli Erkek Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım - Şişli Erkek Öğrenci Yurtları

ŞİŞLİ/İSTANBUL

(530) 265-1342

Nehir Kız Öğrenci Yurdu

Nehir Kız Öğrenci Yurdu

ŞİŞLİ/İSTANBUL

(212) 347-2626

© 2017 Eyurtlar.com. Tüm hakları saklıdır.