Alucra KYK Erkek ve Kız Yurtları, Giresun

Alucra, Giresun şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Alucra) bulunan kyk yurtlarına, Alucra kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Alucra kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Alucra Kyk Yurtları

Giresun şehrinin Alucra ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Alucra Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Giresun şehrine bağlı Alucra kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Alucra,Giresun kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Alucra kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

HÜRRİYET CADDESİ YUNUS EMRE MAHALLESİ NO:83 ALUCRA GİRESUN

+904547770007

ALUCRA KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

HÜRRİYET CADDESİ YUNUS EMRE MAHALLESİ NO:83 ALUCRA GİRESUN

+904547770007

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72