Ataşehir KYK Erkek ve Kız Yurtları, İstanbul

Ataşehir, İstanbul şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Ataşehir) bulunan kyk yurtlarına, Ataşehir kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Ataşehir kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Ataşehir Kyk Yurtları

İstanbul şehrinin Ataşehir ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Ataşehir Kyk Yurt Ücretleri

İstanbul şehrine bağlı Ataşehir kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Ataşehir,İstanbul kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Ataşehir kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ATATÜRK MAH. GİRNE CAD. NO: 2 ATAŞEHİR - İSTANBUL

+902164557571

VALİ MUAMMER GÜLER KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ATATÜRK MAH. GİRNE CAD. NO: 2 ATAŞEHİR - İSTANBUL

+902164557571

İletişim

ATAŞEHİR KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ÖRNEK MAH. ERCÜMENT BATANAY CAD. NO:27

+902164705427

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi