Ayvalık KYK Erkek ve Kız Yurtları, Balıkesir

Ayvalık, Balıkesir şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Ayvalık) bulunan kyk yurtlarına, Ayvalık kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Ayvalık kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Ayvalık Kyk Yurtları

Balıkesir şehrinin Ayvalık ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Ayvalık Kyk Yurt Ücretleri

Balıkesir şehrine bağlı Ayvalık kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Ayvalık,Balıkesir kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Ayvalık kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ALİ ÇETİNKAYA MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 AYVALIK/ BALIKESİR

+902663310600

AYVALIK KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ALİ ÇETİNKAYA MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 AYVALIK/ BALIKESİR

+902663310600

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi