Balçova KYK Erkek ve Kız Yurtları, İzmir

Balçova, İzmir şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Balçova) bulunan kyk yurtlarına, Balçova kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Balçova kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Balçova Kyk Yurtları

İzmir şehrinin Balçova ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Balçova Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi İzmir şehrine bağlı Balçova kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Balçova,İzmir kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Balçova kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

İNCİRALTI CAD. NO:69 P.K 35340 Balçova/İZMİR

+902322773333

ATATÜRK İNCİRALTI KYK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

İNCİRALTI CAD. NO:69 P.K 35340 Balçova/İZMİR

+902322773333

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72