Bucak KYK Erkek ve Kız Yurtları, Burdur

Bucak, Burdur şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Bucak) bulunan kyk yurtlarına, Bucak kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Bucak kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Bucak Kyk Yurtları

Burdur şehrinin Bucak ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Bucak Kyk Yurt Ücretleri

Burdur şehrine bağlı Bucak kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Bucak,Burdur kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Bucak kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Cami mah. Bozkurt Cad.310 sok. no:21 BUCAK

+902483250079

BUCAK KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Cami mah. Bozkurt Cad.310 sok. no:21 BUCAK

+902483250079

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi