Çilimli KYK Erkek ve Kız Yurtları, Düzce

Çilimli, Düzce şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Çilimli) bulunan kyk yurtlarına, Çilimli kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Çilimli kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Çilimli Kyk Yurtları

Düzce şehrinin Çilimli ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Çilimli Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Düzce şehrine bağlı Çilimli kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Çilimli,Düzce kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Çilimli kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72