Çivril KYK Erkek ve Kız Yurtları, Denizli

Çivril, Denizli şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Çivril) bulunan kyk yurtlarına, Çivril kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Çivril kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Çivril Kyk Yurtları

Denizli şehrinin Çivril ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Çivril Kyk Yurt Ücretleri

Denizli şehrine bağlı Çivril kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Çivril,Denizli kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Çivril kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Kızılcasöğüt Mah. Denizli Cad. 44. Sokak No:3 Çivril/ DENİZLİ

+902587131961

ÇİVRİL KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Kızılcasöğüt Mah. Denizli Cad. 44. Sokak No:3 Çivril/ DENİZLİ

+902587131961

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi