Gülşehir KYK Erkek ve Kız Yurtları, Nevşehir

Gülşehir, Nevşehir şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Gülşehir) bulunan kyk yurtlarına, Gülşehir kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Gülşehir kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Gülşehir Kyk Yurtları

Nevşehir şehrinin Gülşehir ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Gülşehir Kyk Yurt Ücretleri

Nevşehir şehrine bağlı Gülşehir kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Gülşehir,Nevşehir kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Gülşehir kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

KARAVEZİR MAHALLESİ MEHMET GALİP UYSAL CADDESİ NO:29 GÜLŞEHİR/NEVŞEHİR

+903125516000

GÜLŞEHİR KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

KARAVEZİR MAHALLESİ MEHMET GALİP UYSAL CADDESİ NO:29 GÜLŞEHİR/NEVŞEHİR

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi