Güzelyurt KYK Erkek ve Kız Yurtları, Aksaray

Güzelyurt, Aksaray şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Güzelyurt) bulunan kyk yurtlarına, Güzelyurt kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Güzelyurt kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Güzelyurt Kyk Yurtları

Aksaray şehrinin Güzelyurt ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Güzelyurt Kyk Yurt Ücretleri

Aksaray şehrine bağlı Güzelyurt kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Güzelyurt,Aksaray kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Güzelyurt kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

YUKARI MAHALLE HASAN HÜSEYİN DEMİRCİOĞLU CADDESİ NO:7 GÜZELYURT AKSARAY

+903824512427

GÜZELYURT KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

YUKARI MAHALLE HASAN HÜSEYİN DEMİRCİOĞLU CADDESİ NO:7 GÜZELYURT AKSARAY

+903824512427

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi