Haymana KYK Erkek ve Kız Yurtları, Ankara

Haymana, Ankara şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Haymana) bulunan kyk yurtlarına, Haymana kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Haymana kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Haymana Kyk Yurtları

Ankara şehrinin Haymana ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Haymana Kyk Yurt Ücretleri

Ankara şehrine bağlı Haymana kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Haymana,Ankara kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Haymana kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

YENİ MAHALLESİ ANKARA YOLU CADDESİ NO:18 HAYMANA/ANKARA

+903125516000

HAYMANA KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

YENİ MAHALLESİ ANKARA YOLU CADDESİ NO:18 HAYMANA/ANKARA

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi