Hopa KYK Erkek ve Kız Yurtları, Artvin

Hopa, Artvin şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Hopa) bulunan kyk yurtlarına, Hopa kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Hopa kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Hopa Kyk Yurtları

Artvin şehrinin Hopa ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Hopa Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Artvin şehrine bağlı Hopa kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Hopa,Artvin kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Hopa kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Merkez Kuledibi Mahallesi 16. Sokak No: 8/1 Hopa/ ARTVİN.

+904663511164

HOPA KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Merkez Kuledibi Mahallesi 16. Sokak No: 8/1 Hopa/ ARTVİN.

+904663511164

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72