Horasan KYK Erkek ve Kız Yurtları, Erzurum

Horasan, Erzurum şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Horasan) bulunan kyk yurtlarına, Horasan kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Horasan kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Horasan Kyk Yurtları

Erzurum şehrinin Horasan ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Horasan Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Erzurum şehrine bağlı Horasan kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Horasan,Erzurum kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Horasan kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

RECEP TAYİP ERDOĞAN MAHALLESİ ŞEHİT BAHATTİN USLU CADDESİ NO:50 HORASAN ERZURUM

+904427112530

HORASAN KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU MÜDÜRLÜĞÜ

RECEP TAYİP ERDOĞAN MAHALLESİ ŞEHİT BAHATTİN USLU CADDESİ NO:50 HORASAN ERZURUM

+904427112530

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72