İnegöl KYK Erkek ve Kız Yurtları, Bursa

İnegöl, Bursa şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (İnegöl) bulunan kyk yurtlarına, İnegöl kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve İnegöl kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

İnegöl Kyk Yurtları

Bursa şehrinin İnegöl ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

İnegöl Kyk Yurt Ücretleri

Bursa şehrine bağlı İnegöl kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında İnegöl,Bursa kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde İnegöl kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

TURGUTALP MAHALLESİ GAZİ OSMAN PAŞA SOKAK NO:7/7A İNEGÖL/BURSA

+902247120151

ŞİRİN HATUN KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

TURGUTALP MAHALLESİ GAZİ OSMAN PAŞA SOKAK NO:7/7A İNEGÖL/BURSA

+902247120151

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi