İpsala KYK Erkek ve Kız Yurtları, Edirne

İpsala, Edirne şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (İpsala) bulunan kyk yurtlarına, İpsala kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve İpsala kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

İpsala Kyk Yurtları

Edirne şehrinin İpsala ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

İpsala Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Edirne şehrine bağlı İpsala kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında İpsala,Edirne kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde İpsala kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Bayrambey Mah. Enez Cad. No:180 İPSALA-EDİRNE

+903125516000

İPSALA KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Bayrambey Mah. Enez Cad. No:180 İPSALA-EDİRNE

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72