Karacabey KYK Erkek ve Kız Yurtları, Bursa

Karacabey, Bursa şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Karacabey) bulunan kyk yurtlarına, Karacabey kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Karacabey kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Karacabey Kyk Yurtları

Bursa şehrinin Karacabey ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Karacabey Kyk Yurt Ücretleri

Bursa şehrine bağlı Karacabey kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Karacabey,Bursa kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Karacabey kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ESENTEPE MAHALLESİ 239. SOKAK. NO:3-C KARACABEY BURSA

+903125516000

KARACABEY KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ESENTEPE MAHALLESİ 239. SOKAK. NO:3-C KARACABEY BURSA

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi